جزوه تحلیل سازه ۲ دکتر عطار

نوع فایل
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,500 تومان

توضیحات فایل:

جزوه تحلیل سازه ۲ دکتر عطار

کاربران ارجمند و دانش پژوهان گرامی در این قسمت جزوه تحلیل سازه ۲ دکتر عطار در قالب pdf و در ۱۵۸ صفحه با کیفیت خوب آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

شرح مختصر:

جزوه تحلیل سازه ۲ دکتر عطار که به صورت تایپی می باشد شامل پنج فصل است:
۱٫ مقدمه ای بر تحلیل ماتریسی سازه ها
۲٫ روش شیب افت
۳٫ روش توزیع لنگر (کراس)
۴٫ روش کانی
۵٫ روش های تقریبی تحلیل سازه ها

علم تحلیل سازه ها روشی برای محاسبه نیروهای داخلی و عکس العمل های تکیه گاهی مربوط به یک سازه بوده و یکی از رشته های مدرن در مهندسی عمران می باشد . پس از تحلیل سازه و تعیین نیروهای مختلف وارد بر سازه ، می توان آنها را طراحی نمود . جزوات تحلیل سازه پیش رو مشتمل بر ۴ جزوه تحلیل سازه ۱ و تحلیل سازه ۲ بوده توسط اساتید برتر این رشته تدریس شده اند . در این پست برای شما مجموعه ای از جزوات و نمونه سوالات درس تحلیل سازه ۱ و ۲ گردآوری کرده ایم . این مجموعه دارای بیش از ۸ جزوه تحلیل سازه بوده و نمونه سوالات امتحانی این درس نیز ضمیمه مجموعه گشته است .

 

جزوه تحلیل سازه ۲ دکتر عطار

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک

نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر

مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در

تماس باشید.

 

مطالعه بیشتر