اقدام پژوهی جذاب کردن درس انشاء

اقدام پژوهی جذاب کردن درس انشاء
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,100 تومان

در این پست اقدام پژوهی با موضوع :چگونه توانستم درس انشا را برای دانش آموزان جذاب نمایم.در قالب ورد و قابل ویرایش با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

شرح مختصر اقدام پژوهی جذاب کردن درس انشاء:

اقدام پژوهی انشاء در لغت به معنی سخن آفریدن و نشو نما دادن و بزرگ گردانیدن است. و در اصطلاح ادبیات عبارت از نگارش جمله ها و عبارتهایی است که افکار و اندیشه نویسنده را به صورتی روشن و زیبا بیان کند تا خواننده آنها را به آسانی بفهمد و برای او خوشایند باشد.

یکی از عوامل متعدد ناموفق بودن درس انشا نداشتن روش مناسب است. لزوم به کارگیری روش مطلوب در تدریس به اندازه ای است که بعضی از دست اندرکاران علوم تربیتی بهره گیری از روش های مناسب را مهم تر از دانش آن درس دانسته اند.

تلاش برای تدریس انشا امری ضروری و لازم است. در سر کلاس های ما تدریس به همان شیوه های سنتی تکرار مطالب گذشته است. و از دیدگاه علوم تربیتی هر کاری که مکانیکی انجام شود کاری آموزشی نیست. زیرا خلاقیت در آن وجود ندارد و تا خلاقیت نباشد مسائل اجتماعی، اقتصادی، صنعتی، و سیاسی حل نمی شود و باید کاری کنیم که کلاس انشا تبدیل به کارگاه نوشتن شود.

فهرست مطالب:

مقدمه. ۳

بیان مساله. ۴

گردآوری اطلاعات و شواهد(۱) ۴

پیشینه ی تحقیق در مورد درس انشا: ۵

تجزیه و تحلیل اطلاعات شواهد (۱) ۵

چگونگی انجام کار: ۶

گردآوری شواهد (۲) ۸

پیشنهادات… ۸

منابع و ماخذ. ۱۰

اقدام پژوهی جذاب کردن درس انشاء

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر