دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر قزوین

دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر قزوین
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر قزوین

دانش پژوهان گرامی و دانش جویان ارجمند در این قسمت فایل نقشه کامل اتوکد طرح تفصیلی شهرقزوین (همانطور که در پیش نمایش آن نیز قابل مشاهده است) با فرمت dwg و حجم ۳۲ مگابایت  آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

نقشه کامل شهر قزوین به صورت اتوکد همراه با لایه های مختلف

شرح مختصر دانلود فایل نقشه اتوکد کامل شهر قزوین

تست شده و سالم با اتوکد ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶

جزئیات تمام مناطق شهرداری کامل میباشد.

مقیاس صحیح و قابل انجام محاسبات ,قابل ویرایش

معرفی شهر قزوین :

یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای ۱۲۷۸ متری از سطح دریا واقع شده است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای اماکن و موزه های تاریخی بسیاری می باشد.قزوین از نظر تعداد اثرتاریخی رتبه اول رادرایران وسوم رادرجهان دارد قزوین پایتخت خوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان معروف می توان به میرعماد قزوینی اشاره کرد.در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله حمام قجر، کاخ چهل‌ستون،  امامزاده حسین،خیابان سپه(قدیمى ترین خیابان ایران) قرار دارد.

قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، دارابودن چندین شهر صنعتی و نیز برخورداری از چندین  دانشگاه از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی، علوم پزشکی و آزاد اسلامی- و شماری دانشگاه غیردولتی از موقعیت خوبی برخوردار است.

قزوین به علت دارا بودن ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار باغستان در اطراف شهر و وجود بوستان ۱۴۰۰ هکتاری باراجین در سال ۱۳۹۲ از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شهر پاک ایران انتخاب شد .

فارسی زبان رایج در بین عموم اهالی قزوین است.قزوینی ها،اصالتا فارسی زبان هستند. بعد از فارسی زبانهای ترکی آذری و تاتی از زبانهای بومی قزوین می باشد و گویشوران بسیاری دارد و عمده روستاهای دشت قزوین آذری زبان هستند.

مطالعه بیشتر