دانلود جزوه و اسلاید مهندسی نرم افزار دکتر پارسا

دانلود جزوه و اسلاید مهندسی نرم افزار دکتر پارسا
نوع فایل
pdf وppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه و اسلاید مهندسی نرم افزار دکتر پارسا

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و اسلاید های آموزشی درس مهندسی نرم افزار دکتر سعید پارسا آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

Image result for ‫دانلود جزوه مهندسی نرم افزار دکتر پارسا‬‎

فایل اول:

عنوان جزوه: مهندسی نرم افزار

نویسنده: دکتر سعید پارسا

تعداد صفحات: ۶۸

زبان نوشتار: پارسی

ساختار فایل: PDF

حجم فایل فشرده: ۵۲۱ کیلوبایت

فایل دوم :

عنوان اسلاید: مهندسی نرم افزار

گردآوری: دکتر سعید پارسا

زبان اسلاید ها: پارسی

تعداد صفحات: ۱۷۲

ساختار فایل: PPTX

حجم فایل: ۹۷۹ کیلوبایت

شرح مختصر:

فرایند مهندسی نرم افزار شامل :

شناخت
طراحی
پیاده سازی
پشتیبانی

شناخت

در مرحله شناخت نیازهای کاربر مشخص میشود . و در مرحله شناخت وارد یک سازمانی میشویم که بخواهیم آن را مکانیزه بکنیم اولین کاری که انجام میگیرد ابتدا باید آن سازمان را شناسایی کنیم و به طور کلی نیازهای یک سازمان را آنالیز میکنیم . برای اینکه مرحله سناخت را آغاز کنیم از چارت سازمانی و عملیاتی استفاده میکنیم. ابتدا چارت سازمانی را مشخص میکنیم و بعد از روی چارت سازمانی، عملیات ممکن را مشخص میکنیم.

مثال:

عملیات حذف و اخذ در دانشگاه را در نظر میگیریم و ابتدا عملیات را بررسی میکنیم. به طور کلی در مرحله شناخت نمیتوان تنها به گفته های مشتری قناعت کرد و برای این منظور مقوله ای تحت عنوان آنالیز وظایف مطرح می شود. از آنجایی که نمیتوان صرفا به گفته های افراد در بیان نیازها متکی بود. با شرح وظایف افراد می توان این مشکل را حل کرد و با شرح وظایف افراد که به صورت دنباله ای از activity مشخص میشود، میتوان با استفاده از این عملیات این نیازمندیها را مشخص کرد.

شناخت سیستم به دو روش انجام میگیرد:

• متمرکز بر سیستم
• متمرکز بر کاربر

شناخت متمرکز بر سیستم:

در ابتدا که روش ساخت یافته بود، سیستمها batch بود یعنی یک سیستم وجود داشت و چندین ترمینال به آن وصل بود و افراد از طریق ترمینالها به آن وصل بودند……………

مطالعه بیشتر