دانلود تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه IMS

دانلود تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه IMS
نوع فایل
WORD
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,730 تومان

 توضیحات فایل:

دانلود تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه IMS

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه IMS در قالب ورد و در ۴۵ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از فصول ارائه شده در این فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه IMS‬‎

شرح مختصر:

سازمان HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پارس سیستم مدیریت یکپارچه خود را مبتنی بر الگوهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001 : 2000)، سیستم مدیریت زیست محیطی (ISO 14001 : 2004) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18001 : 1999) مستقر نموده است. که هدف از این سیستم مدیریت یکپارچه، حصول اطمینان از انطباق با خط مشی و اهداف خرد و کلان IMS و حصول اطمینان انطباق با قوانین دولتی و سایر الزامات HSE است.

کنترل مستندات :

مستندات تهیه شده در داخل سازمان ( رجوع شود به ساختار و مستندسازی ۱-۲-۴ ) تحت کنترل قرار گرفته اند و یک روش اجرایی مدون در این خصوص تدوین شده است که کنترل های مورد نیاز جهت مستندات سیستم یکپارچه را به شکل موثر تعریف می کند.

کنترل های تعریف شده در روش اجرایی مشتمل بر موارد ذیل است :

الف) تائید کفایت مستندات قبل از صدور توسط افراد مجاز برای تائید مستندات

ب) در صورت لزوم بازنگری و به روز کردن، بهبود روش ها و تأئید مجدد مستندات پس از اصلاح به وسیله افراد مجاز

ج) اطمینان از اینکه ویرایشهای مرتبط مستندات در محلهای استفاده در دسترس هستند.

د) اطمینان از اینکه مستندات در حین توزیع و استفاده خوانا بوده و توسط کد مدارک وضعیت ویرایش و عنوان قابل شناسایی است.

و) اطمینان از اینکه مستنداتی که منشا خارجی دارند مثل نقشه های مشتری استانداردهای ملی یا بین المللی و مستندات ارائه شده توسط صنایع ملی پتروشیمی و وزارت نفت شناسایی شده اند و به صورت دوره ای به روز شده و همچنین در توزیع آنها تحت کنترل است.

ز) پیشگیری از استفاده غیر عمدی مستندات منسوخ شده به وسیله کنار گذاشتن آنها و جانشین کردن آنها با ویرایش جدید و در صورتی که نگهداری آنها به دلیل وجود الزامات قانونی لازم است سیستم شناسایی مناسبی برای آنها به کار گرفته شده است. که روش اجرایی PROL . برای کنترل مستندات

مطالعه بیشتر