دانلود کامل ترین حل المسائل کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱

دانلود کامل ترین حل المسائل کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کامل ترین حل المسائل کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود کامل ترین حل المسائل کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ مهندس متقی پور با فرمت pdf در حجم ۱۹۱ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود حل المسائل رسم فنی ونقشه های صنعتی Û±شرح مختصر:

نقشه کشی صنعتی یعنی همان زبان صنعت که از ذهن متخصصان این رشته بیرون می آید. بیس و پایه و اساس نقشه کشی، توانایی خواندن نقشه ها و رسم آنهاست.

کتابی جامع و بسیار کاربردی برای کسانیکه در درس رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ مشکل دارند. این کتاب حل المسائل می باشد و شامل هفت فصل است که در هر فصل نویسنده به صورت کاربردی به حل مسائل رسم فنی و نقشه های صنعتی می پردازد.

حل المسائل رسم فنی ونقشه های صنعتی ۱ مهندس متقی پور شامل فصل های ۷،۵،۴،۳،۲میباشد. ویرایش ۹۱ است. قابل استفاده برای ویرایش های ۹۰ ،۹۱ ، ۹۲ و…میباشد.

فرمت فایل :  pdf + jpg

تعداد صفحات: ۱۹۱

دانلود کامل ترین حل المسائل کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر