کامل ترین طرح جامع شهر ساری با تخفیف ویژه

کامل ترین طرح جامع شهر ساری با تخفیف ویژه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
12,000 تومان

توضیحات فایل:

کامل ترین طرح جامع شهر ساری با تخفیف ویژه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پنج عدد از مهم‌ترین گزارش های طرح جامع شهر ساری در قالب فایل pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫کامل ترین طرح جامع شهر ساری با تخفیف ویژه‬‎

فهرست عناوین گزارش ها:

  • جلد اول- مطالعات جغرافیایی و اجتماعی
  • جلد دوم – مطالعات اقتصادی
  • جلد سوم- خصوصیات کالبدی شهر
  • اسناد طرح اصلی
  • خلاصه گزارش مطالعات طرح جامع ساری

ساری 

مرکز استان مازندران در شمال ایران، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر استان مازندران و دومین در شمال کشور است. به مردم اهل ساری، سارَوی گفته می‌شود. همچنین براساس اکتشافات اخیر، قدمت ساری به شش هزار سال می‌رساند. ساری پایگاه آقامحمدخان کمی پیش از تاجگذاری قاجاریه بوده است. ساری به سه منطقهٔ شهری تقسیم می‌شود و طبق سرشماری ۱۳۹۵، جمعیت آن ۵۰۴٬۲۹۸ نفر بوده‌ است.

شهر ساری در طول جغرافیایی ۲۸/۴۸ و عرض جغرافیایی ۴۰/۳۶ درجه واقع شده است. ارتفاع ساری از سطح دریا ۴۰ متر است و فاصله آن تا تهران ۲۵۰ کیلومتر است. در فاصله کمی از شهر، سواحل زیبای دریای خزر قرار دارد که به راحتی قابل دسترسی است. شهرستان ساری دارای آب ‌و هوای معتدل خزری است. شهرستان ساری مرکز تجارت و صنعت هم است. مهاجران فراوانی از نقاط دیگر کشور مشغول به کار در این شهرستان است.

کامل ترین طرح جامع شهر ساری

از سلسله جبال البرز که در منتهی الیه جنوب شهرستان واقع است هفت رشته فرعی در جهت جنوب به شمال متمایل به غرب منشعب و در فاصله ۵ الی ۳۰ کیلومتری دریای خزر هم سطح زمین می‌شود، ارتفاع متوسط آن در حدود ۳ هزار متر است.شهرستان ساری از شمال به دریای مازندران، از مشرق به شهرستان نکاء از جنوب به استان سمنان و از مغرب به شهرستان‌های جویبار قائم شهر و سوادکوه محدود است. ساری مرکز استان مازندران از جمله شهرهای بزرگ طبرستان و مرکز فرمانروایی اسپهبدان بود.

مطالعه بیشتر