کامل ترین مجموعه ترسیمات اتوکد تزئینات اسلامی و معماری اسلامی

کامل ترین مجموعه ترسیمات اتوکد تزئینات اسلامی و معماری اسلامی
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل: 

کامل ترین مجموعه ترسیمات اتوکد تزئینات اسلامی و معماری اسلامی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل مجموعه ترسیمات اتوکد تزئینات اسلامی و معماری اسلامی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.  در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

این مجموعه ترسیمات، که با اتوکد ۲۰۰۴ و بالاتر قابل استفاده و ویرایش اند، مجموعه ای زیبا و کامل از تزئینات و اجزای معماری اسلامی – ایرانی هستند که به طراحان معمار و دکوراسیون داخلی ، کمک شایانی در طراحی فضاها با حس سنتی می دهد. انواع قوس های سنتی، حاشیه های تزئینی، قطار مقرنس ها، گره چینی ها و نقوش تزئینی هندسی و غیر هندسی معماری اسلامی و ایرانی در این مجموعه فایل اتوکد ترسیم شده اند و برای دانلود عرضه شده است.

نقشه های ارائه شده نقوش تزئینی معماری اسلامی با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد۲۰۰۴ و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است.

حجم فایل فشرده: ۱۰مگاباییت

تعداد شیت ها: ۳۰

 راهنمای خرید و دانلود فایل 

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر