برترین مجموعه فایلهای اتوکد مقاطع عرضی با تخفیف ویژه

برترین مجموعه فایلهای اتوکد مقاطع عرضی با تخفیف ویژه
نوع فایل
DWG
حجم فایل
19mb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

برترین مجموعه فایلهای اتوکد مقاطع عرضی با تخفیف ویژه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل مجموعه جامع فایلهای اتوکد مقاطع عرضی انواع خیابان های شهری با فرمت dwg برای دانلود قرار داده شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

این محصول برای استفاده در پروژه های حرفه‌ای و دانشگاهی به عنوان مقاطع تیپ میباشد.این نقشه ها کاملا اجرایی بوده و تمام جزئیات در آن مشخص شده است. 

Image result for ‫اتوکد‬‎

شرح مختصر:

شایان ذکر است تک تک این فایلهای اتوکد در سایتها و فروشگاهها با قیمتی معادل بفروش می رسد که ما این مجموعه بی نظیر را تقدیم شما عزیزان می نماییم.(برای مقایسه این محصول با سایر محصولات مشابه سایتها و فروشگاها،به حجم محصول دانلودی توجه فرمایید).به منظور ایجاد هماهنگی در طراحی راه‌ها، ساخت و ساز و چگونگی استفاده و کاربری صحیح آنها ، مقاطع عرضی استاندارد باید به دقت رعایت گردند ، مگر این که دلایل ویژه‌ای وجود داشته باشد.

یک تصویر مثبت از فضا روی جاده ، می‌تواند به وسیله تغییرات ابعادی کاملا واضح و روشن ، که می‌تواند در طرح‌های مقاطع عرضی متفاوت باشد و دارای گیاهان گوناگونبسیاری روی لبه‌های خیابان‌هاست آفریده شود. منظره سازی جاده باید احساس خوبیاز این امر به وجود بیاورد که نه تنها در یک جاده باز خارج شهر ، بلکه در داخل شهر نیز صورت بگیرد.

برترین مجموعه فایلهای اتوکد مقاطع عرضی با تخفیف ویژه

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر