دانلود پلان اتوکد کلیسای مدرن

دانلود پلان اتوکد کلیسای مدرن
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پلان اتوکد کلیسای مدرن

کاربران محترم و دانش پژوهان گرامی محصول مورد نظر شامل پلان اتوکد کلیسای مدرن می باشد که به صورت فرمت DWG در ۲ شیت تهیه و تدوین و آماده دانلود گردیده است.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

شرح مختصر:

کلیسای مرتفع کپنهاگ توسط یک استودیو معماری در لندن طراحی شده که برای رقابت نوسازی کلیسای کپنهاگ در نظر گرفته شده است. پس از تحلیل معماری کلیسای سنتی توسط گروه معماری invention، شباهت زیادی بین الگوهای طراحی سنتی و طرح جدید این گروه وجود داشت. الگویی که روند شکل گیری سایت پلان و ارتفاع ساختمان را ایجاد کرده. در ابتدای مراحل طراحی، ارتفاع کلیسا به عنوان بخش عملکردی در نظر گرفته نشده بود. اما نتیجه کار سازه ای زاویه دار بود که ویژگی های ساختاری هندسه فراکتال را به نمایش گذاشته است.

این ویژگی به عنوان یک الگوی عموئی به کار رفته تا به عنوان کانسپتی از بازی نرو و سایه مورد استفاده قرار گیرد. ساختمان از متریال طبیعی اعم از سنگ، چوب و بتن تشکیل شده است. طراحان به خوبی الگوی مورد نظر خود را با کاربری درون کلیسا تطابق داده و فرمی منحصربه فرد و زیبا خلق نموده اند. کلیسای کپنهاگ فضای صلح آمیزی است که منعکس کننده گذشته صنعتی منطقه می باشد.

دانلود پلان اتوکد کلیسای مدرن

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در

تماس باشید.

مطالعه بیشتر