دانلود طرح جامع کاشمر

دانلود طرح جامع کاشمر
نوع فایل
TIFF
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,800 تومان

شرح مختصر:

دانلود طرح جامع کاشمر

این فایل حاوی مجموعه ضوابط و مقررات شهرسازی و ساختمانی و تراز مالی و فیزیکی  از مطالعات طرح جامع شهر کاشمر در خراسان رضوی می باشد که به صورت عکس با فرمت TIFF در ۱۲۹ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است،در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫طرح جامع کاشمر‬‎

 

توضیحی درباره دانلود طرح جامع کاشمر

کاشمر که یکی ازشهرستان‌های خراسان رضوی است، از شمال به  نیشابور  و سبزوار، از مشرق به تربت حیدریه، از جنوب به گناباد و از مغرب به  خلیل‌آباد  متصل می‌شود.

ارتفاع آن از سطح دریا ۱۲۱۵ متر است. این شهرستان در ۳۵ درجه و ۱۱ دقیقه عرض شمالی و ۵۸ درجه و ۷۲ دقیقه طول شرقی قرار گرفته و آب و هوای آن به علت پستی و بلندی زمین و عوامل دیگر متنوع است. در شمال شرقی این شهرستان هوا سرد و مرطوب و زمستان‌های آن طولانی است. شمال این منطقه دارای آب و هوای معتدل و قسمت‌های جنوبی به علت مجاورت با کویر دارای اب و هوای بسیار گرم و آبی شور می‌باشد. ارتفاعات شمالی این شهرستان از خواف شروع شده و از شمال تربت حیدریه می‌گذرد و دارای کوه‌های مربوط به دوران چهارم زمین‌شناسی و دارای قله مخروطی آتشفشانی در شمال قریه ریوش است. کوه‌های این منطقه پوشیده از درخت بادام می‌باشند و در دامنه‌ها دارای چشمه‌های آب گرم معدنی هستند.

رشته کوه‌های جنوبی این منطقه بسیار کم‌آب و دارای تپه‌های گچی اند. در

قسمت جنوبی این شهرستان کویر نمک قرار دارد که در زمستان و در هنگام

بارندگی عبور از آن دشوار است. رودهای این شهرستان فصلی اند و بیشتر در

بهار از دره‌های کوهستانی شمال جاری می‌شوند. کاشمر منطقه‌ای کشاورزی است

و دارای محصولاتی چون غلات، حبوبات، پنبه، زیره و تنباکوبوده و مهمترین

محصولات ان انگور و زعفران می‌باشد.. در کوهستان‌های این منطقه محصولات

دامی مانند پشم و پوست و لبنیات تولید می‌شود.

 

مطالعه بیشتر