پاورپوینت مزایای نمای خشک

پاورپوینت مزایای نمای خشک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,000 تومان

شرح مختصر:

پاورپوینت مزایای نمای خشک

این فایل حاوی مطالعه مزایای نمای خشک می باشد که به صورت فرمت PowerPoint – قابل ویرایش در ۵۱ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫پاورپوینت مزایای نمای خشک‬‎

بخشی از متن:

در دنیای امروزی زیبایی و نوع طراحی نماهای ساختمان گویای کلاس کاری، نوع فعالیت و حتی طرز فکر، ایده‌ها و نقطه نظر‌ها و تفکرهای مدیران آن شرکت می‌باشد. از این رو مدیران رتبه اول سازمان‌ها و مؤسسات علاوه بر روش‌های جدید تبلیغات تلاش می‌کنند تا نوع، محل و به خصوص نمای ساختمان مرکزی سازمان خود را به گونه‌ای طراحی و انتخاب نمایند تا نشان دهنده نوع و اهمیت فعالیت آن‌ها باشد و به طوری که عکس‌های ساختمان‌ها به نوعی بیان کننده نوع فعالیت آنان می‌باشد.

سیستم‌های به روز نماسازی که با نصب سنگ به روش خشک در دهه هفتاد میلادی برای اولین بار در کشور آمریکا جهت برج‌های بلند طراحی و مورد استفاده قرار گرفت یکی از روش‌های نوین و منطبق با استانداردهای جدید ساختمانی بود که این روش‌ها در دهه هفتاد شمسی در ایران اجرا شد که طی سالهای گذشته تا به امروز پیشرفت‌های چشمگیری در این زمینه ایجاد شده است.

با توجه به مدرن شدن هر روزه تمامی بخش‌های زندگی در این قرن و درگیر بودن همه افراد با این مطلب و همچنین حس زیبایی‌شناسی و گرایش انسان به سمت زیبایی، علم معماری و طراحی ساختمان نیز طی سالهای پایانی قرن بیستم تاکنون با شتاب زیادی دچار دگرگونی گشته است و به سمت صنعتی شدن پیش می‌رود که به طور معلوم نمای ساختمان‌ها نیز تأثیر زیادی را دریافت کرده است که ایجاد و توسعه تمامی روش‌های خشک و مدرن در نماسازی از محورهای آن بوده است………..

Afbeeldingsresultaat voor ‫پاورپوینت مزایای نمای خشک‬‎

فهرست مطالب پاورپوینت مزایای نمای خشک

مزایای نمای خشک چیست

مزایای روش اجرای نمای خشک

صرفه جویی در زمان

طراحی مهندسی ساختمان و کاهش پرت مصالح

تولید صنعتی مصالح مصرفی ساختمان

قابلیت تنظیم و میزان کاری درنمای ساختمان

کاهش حجم و وزن اسکلت و فونداسیون ساختمان

عایق حرارتی و صوتی

سازگاری با آخرین استادنداردهای ملی و جهانی

کاهش وزن و انطباق با آیین نامه‌های زلزله

اجرای نمای کامپوزیت

تفاوتهای روش ثابت و ریلی

مزایای سیستم هنگ

مشخصات فنی ترسپا

 

مطالعه بیشتر