پاورپوینت نظریه فازی + منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده

پاورپوینت نظریه فازی + منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

پاورپوینت نظریه فازی + منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت نظریه فازی در ۵۷ اسلاید- قابل ویرایش به همراه هدیه ویژه فایل منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده در ۲۵ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.Image result for ‫پاورپوینت نظریه فازی+ منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده‬‎نگاهی به زندگی و فعالیت های پروفسور لطفی زاده

پروفسور لطفی زاده(همچنین با نام های لطفی علی عسگرزاده، لطف الله عسگری زاده، لطفی عسکرزاده، لطفی ع. زاده و زاده شناخته می شود.) در سال ۱۹۲۱ در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان به دنیا آمد. مادرش پزشک و پدرش یک روزنامه نگار از اهالی آذربایجان ایران بود. در سن ۱۰ سالگی،همزمان با حکومت دیکتاتوری استالین در اتحاد شوروی سابق، همراه خانواده اش مجبور به مراجعت به ایران شد و در شهر تهران ساکن گردید. لطفی زاده تحصیلات ابتدایی را در تهران ادامه داد و دوره متوسطه را در کالج البرز (دبیرستان البرز فعلی) به پایان رسانید و در کنکور ورودی دانشگاه تهران شرکت و رتبه دوم را احراز نمود.

وی پس از فراغت از تحصیل از دانشکده فنی دانشگاه تهران در رشته مهندسی برق در سال ۱۹۴۲، به آمریکا مسافرت کرد و دوره فوق لیسانس مهندسی برق را در انستیتوی تکنولوژی ماساچوست (MIT) واقع در شهر بوستون طی نمود. آنگاه وارد دانشگاه کلمبیا در نیویورک شد و در سال ۱۹۴۹ با درجه دکتری از این دانشگاه فارغ التحصیل گردید.

پاورپوینت نظریه فازی + منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده

فهرست مطالب:

چرا فازی

پروفسور لطفی زاده خالق نظریه فازی

مجموعه های فازی

کاربرد در رباتیک

کاربرد در کنترل سرعت موتورها

کاربرد در سیستم های تهویه مطبوع

کاربرد در کنترل کرن

کاربرد در کنترل گلخانه ها

کاربرد در تحلیل گزاره های دینی

منطق فازی و منطق ارسطو

مفهوم نادقیق

مجموعه های قطعی

تعریف یک مجموعه فازی

انواع مجموعه فازی

اپراتورهای تئوری مجموعه ها

اصول موضوع مکمل فازی

متغیرهای زبانی

انواع سیستمهای فازی

سیستم تاکاگی ساگنو و کانگ

غیر فازی ساز

پایگاه دانش (پایگاه قواعد)

توابع عضویت برای ورودی و خروجی

خروجی سرعت با کنترلر فازی

هدیه محصول:

پاورپوینت منطق فازی و معرفی پروفسور لطفی زاده

مطالعه بیشتر