برترین پاورپوینت مفاهیم گردشگری و اقلیم

برترین پاورپوینت مفاهیم گردشگری و اقلیم
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,500 تومان

توضیحات فایل:

برترین پاورپوینت مفاهیم گردشگری و اقلیم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت مفاهیم گردشگری و اقلیم در ۴۲ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن:

سیر و سیاحت در سر زمینهای مختلف همواره جزئی از نیاز های زندگی انسان و یکی از روشهای پررونق گذران اوقات فراغت بشمار می رفته است .جهانگردی روندی است که از دیر زمان با اشکال خاص خود در جوامع انسانی وجود داشته و تدریجا طی مراحل تاریخی سیر تکاملی خود را تا عصر حاضر پیموده است .

بنا بر اطلاعات تاریخی مسافرتهای تفریحی از اوایل قرن شانزدهم شروع شد ودر قرن هفدهم رفته رفته گسترش یافت و در قرون هیجدهم و نوزدهم به دنبال دگرگونیهای اجتماعی – اقتصادی در اروپا شکل تازه ای یافت و با ایجاد آژانسهای توریستی سازمان یافته جنبه عمومی به خود گرفت و بعد از جنگ جهانی دوم به عنوان یک پدیده مهم اقتصادی در بین کشورهای صنعتی مطرح شد .

باجهانی شدن گردشگری پس از جنگ جهانی دوم ، دخالت دولتها و تدوین سیاستهای گردشگری و برنامه ریزی مناسب برای آن در همه زمینه ها ضرورت یافت ودر سال ۱۹۷۵ سازمانهای جهانگردی پا به عرصه فعالیت گذاشتند.گردشگری به عنوان صنعتی پویا در سالهای اخیر تاثیرات زیادی بر وضعیت اقتصادی ،جتماعی و فرهنگی جهان داشته است.

فهرست مطالب پاورپوینت مفاهیم گردشگری و اقلیم

مقدمه

انگیزه های گردشگری

انواع گردشگری

ارزش واهمیت توریسم

کانونهای جلب گردشگری

وضعیت جهانی گردشگری

وضعیت گردشگری در اروپا، آسیا، امریکا و افریقا

مفاهیم آب و هواشناسی گردشگری

تعریف جغرافیای توریستی

تعریف آب و هواشناسی توریستی

اهداف آب و هواشناسی توریستی

رشته های علمی مرتبط با گردشگری

وب سایت ها

منابع

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر