برترین پاورپوینت بتن شفاف یا بتن شیشه‌ای

برترین پاورپوینت بتن شفاف یا بتن شیشه‌ای
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,900 تومان

شرح مختصر:

برترین پاورپوینت بتن شفاف یا بتن شیشه‌ای

در این بخش فایل پاورپوینت بتن شفاف(بتن شیشه‌ای) در ۹۱ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما قرار گرفته است ،در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.

بخشی از متن برترین پاورپوینت بتن شفاف یا بتن شیشه‌ای

در سال ۲۰۰۱ زمانیکه در سن ۲۷ سالگی در کالج سلطنتی هنر های زیبای استکهلم مشغول به تحصیل بود این ایده را بیان کرد و در سال ۲۰۰۴ شرکت خود را با نام لایتراکان تاسیس کرد.

از سال ۲۰۰۶ با شرکت های بزرگ صنعتی به توافق رسید و تولید انبوه آن آغاز شد.

از جمله کاربردهای فیبر نوری، کاربرد آن در سیستم‌های روشنایی است. دراین فناوری نور از منبع نوری که می‌تواند نور مصنوعی (نورلامپهای الکتریکی) و یا نور طبیعی (نور خورشید) باشد، وارد فیبر نوری شده وازاین طریق به محل مصرف منتقل می‌شود. به این ترتیب نوربه هر نقطه‌ای که در جهت تابش مستقیم آن نمی‌باشد منتقل می‌شود. امتیاز این نور این است که فاقد الکتریسیته گرما وتشعشعات خطرناک ماورائ بنفش بوده (نور خالص وبی خطر) و دیگر اینکه با این فناوری می‌شود نور روز (بدون گرما واشعه‌های ماورائ بنفش) را هم به داخل ساختمانها و نقاط غیر قابل دسترسی به نور خورشید منتقل کرد.

ترکیبی از ویژگی های متضاد
سنگینی و شفافیت
در یک ماده ساختمانی یکسان

امکان یک معماری جدید را ایجاد می کند که هرگز وجود نداشته است“

Litracon- Light Transmiting Concrete

لایتراکان – بتن عبور دهنده نور

این متریال ترکیبی از فیبر های نوری و ذرات بتن است و می تواند به عنوان بلوک ها و یا پانل های پیش ساخته ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. فیبر ها بخاطر اندازه کوچکشان با بتن مخلوط شده و ترکیبی از یک متریال دانه بندی شده را تشکیل می دهند. به این ترتیب نتیجه کار صرفا ترکیب دو متریال شیشه و بتن نیست، بلکه یک متریال جدید سوم که از لحاظ ساختار درونی و همچنین سطوح بیرونی کامل همگن است، به دست می آید.

 

مطالعه بیشتر