دانلود حل المسائل پردازش تصویر دیجیتال گونزالس

دانلود حل المسائل پردازش تصویر دیجیتال گونزالس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

شرح مختصر:

دانلود حل المسائل پردازش تصویر دیجیتال گونزالس

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل ، حل المسائل و حل تمرین کتاب پردازش تصویر گنزالس Gonzalez Image Processing ویرایش دوم و سوم به زبان انگلیسی بهمراه پاسخنامه تمرینات ۴ فصل کتاب پردازش دیجیتالی تصاویر رافائل گونزالز به زبان فارسی با فرمت ورد می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

پاسخنامه تمرینات ۴ فصل کتاب پردازش دیجیتالی تصاویر رافائل گونزالس را به زبان فارسی با فرمت word در حجم ۳۲ با بهترین کیفیت از سایت فایل فولدر دریافت نمایید.

حل تمرین کتاب پردازش تصویر گنزالس Gonzalez Image Processing ویرایش دوم و سوم (زبان انگلیسی)

دانشجویان عزیز با خرید و دانلود این محصول، فصل ششم کتاب آموزش پردازش تصویر رنگی تالیف رافائل سی. گونزالس , ریچارد ای. وودز و ترجمه عین الله جعفرنژاد قمی به زبان فارسی را بصورت رایگان دریافت نمایید.

این کتاب، ضمن بررسی مفاهیم پردازش تصویر دیجیتال، تبدیلات و فیلتر کردن مکانی را با استفاده از توابع زبان MATLAB انجام می‌دهد. تبدیل فوریه‌‌ی گسسته‌ی دو بعدی، بازیابی و بازسازی تصاویر، تبدیلات هندسی، تصاویر رنگی، بازسازی تصاویر، و تمام اعمال در مورد تصاویر دیجیتال را با استفاده از توابع زبان MATLAB پیاده‌‌سازی می‌‌کند. مناسب برای: کسانی که می‌خواهند تبدیلات مختلف را بر روی تصاویر دیجیتال انجام دهند، دانشجویان رشته‌‌های کامپیوتر، الکترونیک و فناوری اطلاعات می‌‌توانند از این کتاب بهره‌‌مند شوند. پیش‌نیاز: آشنایی با ریاضیات عمومی و مفاهیم گرافیک در کامپیوتر، و زبان MATLAB. مهارتی که کسب خواهید کرد: پس از مطالعه‌ی این کتاب، قادر خواهید بود توابعی را به‌‌ زبان MATLAB برای انجام پردازش‌‌های گوناگون بر روی تصاویر دیجیتال، بنویسید و از توابع نوشته شده استفاده نمایید.

 راهنمای خرید و دانلود حل المسائل پردازش تصویر دیجیتال گونزالس

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی، میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر