دانلود جزوه تحلیل آماری دکتر عادل آذر +تست

دانلود جزوه تحلیل آماری دکتر عادل آذر +تست
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه تحلیل آماری دکتر عادل آذر +تست

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درس آمار و کاربرد آن در مدیریت (۱) -تحلیل آماری دکتر عادل آذر شامل خلاصه کتاب ،جزوات دستنویس درس تحلیل آماری ،حل المسائل تحلیل آماری و نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده شده است.درس تحلیل آماری از جمله دروس رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و امیدواریم این جزوه در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت – جلد اول و دوم: (تحلیل آماری)، برای دانشجویان رشته های مدیریت و حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، به عنوان منبع اصلی درسهای «آمار و کاربرد آن در مدیریت (۱) و (۲) » به ارزش ۶ واحد و درس «تحلیل آماری» به ارزش ۲ واحد ، تدوین شده است.

دانلود جزوه تحلیل آماری دکتر عادل آذر

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر