جزوه مباحث ویژه مدیریت دولتی نوشته دکتر مقیمی + تست

جزوه مباحث ویژه مدیریت دولتی نوشته دکتر مقیمی + تست
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه مباحث ویژه مدیریت دولتی نوشته دکتر مقیمی + تست

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه مباحث ویژه مدیریت دولتی نوشته دکتر مقیمی + تست می باشد که با فرمت pdf در ۵۰ صفحه به همراه ۱۱ دوره نمونه سوالات  تستی کتاب مباحث ویژه مدیریت دولتی (درس مسائل جاری مدیریت) ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه کلیدی تهیه و تدوین گردیده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

شرح مختصر :

این فایل شامل ۲ جزوه و خلاصه کتاب مباحث ویژه مدیریت دولتی در قالب فایل PDF در ۵۰ صفحه و ۲۱ صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت پیام نور تهیه گردیده است. به همراه نمونه سوالات درس مباحث ویژه مدیریت دولتی با جواب از سال ۹۰ الی ۹۶ با کد درس: ۱۲۱۸۲۳۹. این کتاب برای دانشجویان رشته مدیریت در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مباحث ویژه مدیریت دولتی» به ارزش ۳ واحد و منبع کمکی درس «بررسی مسائل مدیریت دولتی» در مقطع کارشناسی ارشد تدوین شده است.

جزوه مباحث ویژه مدیریت دولتی نوشته دکتر مقیمی 

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

مطالعه بیشتر