فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی

فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل نهم حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی با عنوان روش ارزیابی متوازن (BSC) در حجم ۲۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Related image

فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی

بخشی از متن فایل پاورپوینت :

مقدمه:

با توسعه شرکتها و به تبع آن با جدایی مالکیت از مدیریت ، بحث پاسخ گوئی مدیران به مالکان و صاحبان سرمایه که منابع خود را در اختیار مدیریت قرار داده اند بوجود می آید .

در گذشته به دلیل کوچکی اندازه شرکتها پاسخ گوئی به معنای کنونی وجود نداشت و ساختار شرکتها با شرکتهای بزرگ کنونی فرق می کرد چرا که مالکان، خود مدیران بنگاههای اقتصادی بودند. از اینرو امروزه مدیران برای پاسخگوئی به ابزارهایی نیازمندند. سرمایه گذاران نیز برای سرمایه گذاری مناسب به ابزارهای مناسبی برای سنجش عملکرد سازمانها نیازمندند. امروزه مدیران به ارزش و تاثیر ابزار سنجش عملکرد سازمان پی برده اند ، اما به ندرت به فکر استفاده از آن به عنوان بخشی از استراتژی افتاده اند.

برای مثال مدیر ممکن است استراتژی جدیدی ارائه و فرایندهای عملیاتی لازم را برای دستیابی به موفقیتی شگرف خلق کند، ولی کماکان به استفاده از نمایه های مالی کوتاه مدت که دهها سال مورد استفاده قرار داده نظیر بازده سرمایه ، رشد فروش و درآمد عملیاتی ادامه دهد. این افراد نه تنها نمی توانند ابزار سنجش برای نظارت بر اهداف و فرایند جدید ارائه دهند بلکه برای این سوال که آیا ابزار سنجش قدیمی آنها برای ارزیابی اقدامات و ابتکارات جدید مناسب است یا خیر ؟ جوابی ندارند.

فهرست:

مقدمه
تاریخچه ارزیابی متوازن
تعاریف ارزیابی متوازن
تعریف استراتژی
موانع اساسی در پیاده سازی استراتژی
موانع مربوط به عدم انتقال استراتژی
موانع مربوط به ناهمسویی کارکنان و استراتژی
موانع مربوط به عدم تعهد مدیریت ارشد
موانع مربوط به عدم تخصیص منابع لازم
چهار دیدگاه ارزیابی متوازن
دیدگاه مشتری
دیدگاه فرآیند داخلی کسب و کار
دیدگاه یادگیری و رشد
دیدگاه مالی
ارتباط چهارمنظر فوق بطور خلاصه

شکل: مربوط به ارتباط چهار منظر
چالشهای احتمالی ارزیابی متوازن
راه حلهای مقابله با چالشهای ارزیابی متوازن
مزایای اجرای ارزیابی متوازن:
نتیجه گیری

مطالعه بیشتر