فایل WORD کارآفرینی کشت صیفی جات و سبزی جات

فایل WORD کارآفرینی کشت صیفی جات و سبزی جات
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

فایل WORD کارآفرینی کشت صیفی جات و سبزی جات

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل طرح توجیهی و پروژه کارآفرینی کشت صیفی جات و سبزی جات می باشد که در قالب فایل word با قابلیت ویرایش مشتمل بر ۲۵ صفحه نگارش شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Related image

مقدمه:

تقاضای مداوم برای سبزی های تازه و فراورده ها در بازارهای کشور نشان دهنده عظیم بودن نقش اقتصادی صنعت تولید سبزی و سهم آن در بر آورد کردن عمده رژیم های غذایی است متخصصین علم تغذیه معتقدند که مصرف سبزی و میوه به صورت تازه یا فراورده ای از بروز ناراحتیهای ناشی از فقر غذایی جلو گیری می کند. خوشبختانه مصرف سبزی و میوه به صورت تازه در ایران بسیار رایج است.
و کمتر سفره ایمی توان یافت که خالی از آن باشد ولی با این حال یاد آور می شویم که علی رغم قدمت و سابقه طولانی کشت تعداد قابل ملاحظه ای از سبزیها در ایران پیشرفت قابل توجهی در این زمینه صورت نگرفته است.
و ما در زمینه تهیه بذر، تولید و انبار داری و بازار رسانی بعلت عدم توجه به اصول صحیح علمی و تکنیکی دچار نا بسامانی های عمده ای می باشیم که با کاربر آخرین روش های علمی کشور ما نیز به صورتیکی از مهمترین ممالک صادر کننده انواع سبزی به صورت خام و فرآورده ای باشد.

اهمیت اقتصادی طرح :

تولید سبزی به روش گلخانه ای بستری مناسب برای برگشت سریع و مطمئن سرمایه گذاری های کشاورزی است که باعث ثبات در منطقه برای سبزی کاری با خارج کردن این حرفه از حالت فصلی به دائمی می گردد. حرفه ی سبزی کاری به میزان قابل توجهی به اقتصاد ملی کمک می کند و علاوه بر کشاورزان نفرات زیادی را نیز در زمینه های متعددی نظیر تهیه ی فرآورده های سبزیجات ، حمل و نقل و بازار یابی جذب می نماید که با توجه به نیروی انسانی فراوان و بازار عرضه ی مناسب داخلی و خارجی پرورش سبزی و طرح مدرن سبزی کاری از دور نمای روشنی در منطقه داراست و قابلیت جذب قسمت عمده ی سرمایه گذاری های بخش کشاورزی را دارد.

طرح توجیهی و پروژه کارآفرینی کشت صیفی جات و سبزی جات مناسب برای:

اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری

گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا

ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده

گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون

ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی

مطالعه بیشتر