نقشه اتوکد طرح آماده سازی اراضی ۴۸۸ هکتاری دره بهشت شهر جدید پردیس

نقشه اتوکد طرح آماده سازی اراضی ۴۸۸ هکتاری دره بهشت شهر جدید پردیس
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

نقشه اتوکد طرح آماده سازی اراضی ۴۸۸ هکتاری دره بهشت شهر جدید پردیس

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه اتوکد کاربری اراضی – تفکیک قطعات و تراکم ساختمانی طرح آماده سازی اراضی ۴۸۸ هکتاری دره بهشت شهر جدید پردیس می باشد که با مقیاس ۱:۵۰۰۰ توسط مهندسین مشاور آرمانشهر تهیه شده و به صورت فرمت DWG در ۱ شیت کامل، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Afbeeldingsresultaat voor ‫دره بهشت‬‎

شرح مختصر:

نزدیک به پنج سال پیش طرحی در راستای احداث پارکی تفریحی – توریستی با استانداردهای جهانی در فاز هشت پردیس پیشنهاد شد و در نهایت در قالب طرح تفضیلی شهر به کمیسیون ماده پنج ارسال و بر اساس نظر کمیسیون مذکور به شورایعالی شهرسازی ارجاع داده شد تا در ۲۲ فروردین ۸۴ با مساحتی بالغ بر ۷۳۰ هکتار مورد تصویب شواریعالی شهرسازی قرار گیرد.

این طرح ۷۳۰ هکتاری دارای تپه ماهورهای متعدد با شیبی تند در جنوب جاده تهران – شمال است و مناطق جنوبی محصور شده به کوهستان با داشتن جلوه های اکوتوریسمی می توانست سرمایه های گردشگری را به خود جذب کند.
این پروژه در سه فاز مختلف شمالی، شرقی و غربی طراحی شده و مقرر شد تا کاربریهایی نظیر پارک بازی، دریاچه مصنوعی، اجتماعی، اقامتی، ورزشی، درمانی، تفریحی، فضای سبز و جنگل در آن اجرایی شود. 
در سال ۱۳۸۴ اعتبار پیش بینی شده جهت احداث این طرح توریستی بالغ بر هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده بود.اما با نگاهی منطقی و با توجه به دیگر اولویتهای پردیس نیاز به چنین فضایی با این سطح گسترده و هزینه های هنگفت در این شهر جدید حس نمی شود.

نقشه اتوکد طرح آماده سازی اراضی ۴۸۸ هکتاری دره بهشت شهر جدید پردیس

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر