جزوه درس نور و صوت دکتر زهرا قیابکلو مدرس دانشگاه تهران

جزوه درس نور و صوت دکتر زهرا قیابکلو مدرس دانشگاه تهران
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه درس نور و صوت دکتر زهرا قیابکلو مدرس دانشگاه تهران

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل  جزوه درس تاسیسات الکتریکی شامل نور و صوت دکتر زهرا قیابکلو مدرس دانشگاه تهران می باشد که مجموعه ای از این جزوات را بصورت دستنویس و تایپ شده برای شما عزیزان گرد اوری کرده ایم. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این جزوات، بصورت کامل در تشریح مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است. موضوعات بخش صدا شامل: اصول و مبانی صدا، فیزیولوژی گوشی، انتشار صدا، حامل های صوتی، انتقال صوت، جذب صوت، رفتار صوت و غیره … و موضوعات بخش نور شامل: اصول و مبانی نور،ماهیت نور، رفتار نور، فیزیولوژی چشم، واحد های سنجش نور، کمیت های قابل اندازه گیری، شرایط طراحی، منبع نور، انواع لامپ ها ،انواع نورافکن و …و موضوعات بخش آکوستیک شامل رفتار صوت، اندازه گیری کمیت های صوتی، آکوستیک هندسی، سخنرانی و موسیقی، طراحی تالار، طراحی دفاتر با سیستم باز، سیستم های تقویت الکتریکی صدا و صدای ناخواسته (نوفه) شامل سنجش صدا، تاثیرات صدا،صدا و ساختار بنا،صدای ترافیک و کاهش آن در بنا می باشد.

مطالعه این جزوات در اولویت اول مطالعه درس تاسیسات الکتریکی می باشد.

جزوه تاسیسات الکتریکی و اکوستیک دکتر زهرا قیابکلو استاد دانشکده معماری تهران شامل:

  • جزوه دستنویس درس نور و اکوستیک نوشته شده از کلاس درس دکتر زهرا قیابکلو در ۵۳ صفحه
  • جزوه درس نور دکتر قیابکلو بصورت تایپ شده در ۴۲ صفحه
  • جزوه دستنویس تاسیسات نورو صدا در ۳۲ صفحه
  • جزوه صوت دکتر قیابکلو بصورت تایپ شده در ۳۲ صفحه
  • جزوه اصول طراحی آکوستیکی دکتر قیابکلو
  • تصویر بخشی از فایل:

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.
بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر