خلاصه کتاب دولت الکترونیک یعقوبی +تست

خلاصه کتاب دولت الکترونیک یعقوبی +تست
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

خلاصه کتاب دولت الکترونیک یعقوبی +تست

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب دولت الکترونیک یعقوبی + تست در قالب فایل PDF تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه کتاب دولت الکترونیک :رویکرد مدیریتی نور محمد یعقوبی به شرح ذیل می باشد:

– اسکن فصول ا تا ۶ کتاب

– مجموعه تست تالیفی چهار گزینه ای از کتاب در حجم ۱۱۰ صفحه

– جزوه و خلاصه ای مفید از این کتاب بصورت دستنویس تا فصل چهارم در حجم ۸ صفحه

– به انضمام نمونه سوالات درس دولت الکترونیکی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور (برخی با پاسخنامه) مناسب دانشجویان مدیریت فناوری اطلاعات با کد درس ۱۲۱۸۳۴۶ مقطع کارشناسی ارشد

مروری بر کتاب دولت الکترونیک یعقوبی 

توسعه و کاربری فن آوری اطلاعات در بخش دولتی با هدف استقرار دولت الکترونیک آغازگر مرحله جدیدی از حیات مدیریت بخش عمومی است که از واپسین سال های هزاره دوم میلادی مورد توجه تئوری پردازان و کارگزاران بخش عمومی بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفته است و دولت ها در تلاش اند با استقرار آن گام مهمی در راستای حرکت به سوی جامعه اطلاعاتی بردارند.

دولت الکترونیک به عنوان یک ابتکار عمل جدید در صدد است زمینه دسترسی شهروندان به خدمات عمومی را از طریق قابلیت های فن آوری اطلاعات فراهم سازد و روابط مدیریت دولتی و شهروندان را به گونه ای جدید پایه ریزی کند.موضوع اصلی این کتاب اطلاع رسانی الکترونیکی دولتی است.

فهرست مطالب کتاب:

• ماهیت دولت الکترونیک
• دلایل گرایش به دولت الکترونیک
• الگوهای استقرار مرحله ای دولت الکترونیک
• مدل های ارزیابی آمادگی الکترونیکی
• دولت الکترونیک؛ تجارت جهانی
• استقرار اثربخش دولت الکترونیک، رویکردی سیستمی

 راهنمای خرید و دانلود فایل خلاصه کتاب دولت الکترونیک یعقوبی :

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر