جزوه روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان

جزوه روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

جزوه روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان می باشد که با فرمت pdf آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان مخصوص داوطلبان آزمون ارشد روانشناسی

این جزوه با هدف آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد فراهم شده است که به همراه مجموعه تست ها با پاسخ های تشریحی برای کنکوری ها ارائه شده است. درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان، به عنوان یکی از دروس هفت‌گانه‌ی داوطلبان گرایش عمومی و بالینی آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی جزوه دروس اصلی است.

این درس در آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی ضریب ۱ دارد اما همواره در تعیین نتیجه نهایی داوطلبان از دروس تاثیرگذار بوده است.

در سال‌های اخیر عمده سوالاتی که در این درس در کنکور مطرح می‌شده متمرکز بر بخش فیزیولوژیک بوده و سوالات کمتری از بخش انگیزش و هیجان مطرح می‌شده است. همچنین عمده سوالات از ۲ کتاب فیزیولوژیک و همچنین انگیزش و هیجان دکتر خدا پناهی مطرح می‌شده است؛ استاد بزرگواری که به حق از گنجینه‌های رشته­ ی ما، روانشناسی، هستند.

کنکور سال ۹۲ به بعد اما جلوه دیگری از چینش سوالات را به ما نشان داد و به داوطلبان کنکورهای سال‌های بعد این نکته مهم را یادآور شد که برای رسیدن به درصدی قابل قبول (بالای ۷۰ درصد) در این درس در کنکور سراسری (و حتی سایر دروس)، باید به تمام مباحث روانشناسی فیزیولوژیک و همچنین انگیزش و هیجان تسلط کافی داشت و این تسلط با صرفِ مطالعه‌ی یک یا دو کتاب مرجع به دست نمی‌آید. این مجموعه، به نحوی نگاشته شده است تا بتوان در کم­ترین زمان ممکن، به بیشترین تسلط روی دقیق­ ترین مطالب از منابع اصلی مرجع مورد سوال در آزمون­های سراسری کارشناسی ارشد و همچنین دکتری دست یافت.

مطالعه بیشتر