جزوه و سوالات درس حقوق کار

جزوه و سوالات درس حقوق کار
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

جزوه و سوالات درس حقوق کار

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و سوالات درس حقوق کار بهمراه نمونه سوالات امتحانی پایان ترم دانشگاه پیام نور می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در زیر شرح مختصری از متن فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

محتویات جزوه و سوالات درس حقوق کار :

  • جز وه حقوق کار دانشگاه پیام نور ورامین در حجم ۲۲ صفحه
  • جز وه دستنویس درس حقوق کار
  • جزوه حقوق کار بصورت پرسش و پاسخ
  • جزوه حقوق کار . کارشناسی ارشد حقوق عمومی در حجم ۵۰ صفحه
  • جزوه حقوق کار دکتر سنگری در حجم ۵۵ صفحه
  • فلش کارت و نکات کلیدی درس حقوق کار در حجم ۲۷ صفحه
  • نمونه سوالات درس حقوق در مددکاری،حقوق در رفاه اجتماعی،حقوق کار با پاسخنامه شامل تمامی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور از سال ۸۷ الی ۹۷ مناسب برای دانشجویان رشته های حقوق (۱۲۲۳۰۴۵ ) ، علوم اجتماعی (مدد کاری اجتماعی) ۱۲۲۲۱۶۵ و علوم اجتماعی ( برنامه ریزی اجتماعی تعاون و رفاه ) ۱۲۲۲۱۹۴٫

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

جزوه و سوالات درس حقوق کار

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر