حل تمرین سینیتیک و طراحی راکتور پیشرفته

حل تمرین سینیتیک و طراحی راکتور پیشرفته
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
8,900 تومان

شرح مختصر:

حل تمرین سینیتیک و طراحی راکتور پیشرفته

دانشجویان و کاربران گرامی ، محصول مورد نظر شامل فایل حل تمرین طراحی راکتور پیشرفته دانشگاه علم و صنعت ایران ویرایش پاییز سال ۹۸ بهمراه جزوه طراحی راکتور پیشرفته دانشگاه علم و صنعت ایران در ۳۱۳ صفحه با کیفیت عالی بصورت تایپ شده و کلی فایل مربوط به این مبحث شامل حل المسائل سینتیک و طراحی راکتور پیشرفته فوگلر Fogler- ویرایش ۵ (لاتین ) ،ترجمه فارسی ۱۰ فصل اول کتاب راکتور لون اشپیل، حل المسائل کتاب لون اشپیل (لاتین ) و نمونه سوالات درس سینیتیک و طرح راکتور ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه و … می باشد .در ذیل پیش نمایشی از حل تمرین و جزوه را مشاهده میفرمایید.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمائید.

فهرست مطالب جزوه

تصویر بخشی از حل تمرین طراحی راکتور پیشرفته

حل تمرین سینیتیک و طراحی راکتور پیشرفته

در دوره کارشناسی ارشد مهندسی شیمی برخی دروس مقطع لیسانس به دلیل اهمیت بالا و نقش مهمی که در رشته مهندسی شیمی دارند به صورت “پیشرفته” ارائه می شوند. از جمله این دروس درس سینتیک و طراحی راکتور پیشرفته است. دروس انتقال حرارت پیشرفته، مکانیک سیالات پیشرفته، انتقال جرم پیشرفته، ریاضیات یا محاسبات عددی پیشرفته از دیگر دروسی هستند که علاوه بر مقطع لیسانس در مقطع ارشد نیز به صورت پیشرفته ارائه می شوند.

درس سینتیک و طراحی راکتور در آزمون دکتری مهندسی شیمی نیز جز دروس امتحانی محسوب می شود؛ ولی با این حال، سطح سوالات آن در آزمون دکتری مهندسی شیمی در مقطع لیسانس است و از مباحث پیشرفته سینتیک و طراحی راکتور سوالی طرح نمی شود.

درس سینتیک و طراحی راکتور درس چندان پیچیده و دشواری در مهندسی شیمی محسوب نمی شود و اگر بر مفاهیم و روابط کلیدی این درس مسلط شوید آن گاه با حل تمرینات آخر فصل کتاب هایی نظیر فوگلر یا لون اشپیل به تسلط بسیار بالایی در این درس خواهید رسید.

مطالعه بیشتر