جزوه زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش

جزوه زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل

دانلود جزوه دو فصل از کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش فارسی pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش می باشد که با فرمت پی دی اف به زبان فارسی در حجم ۶۰ صفحه شامل ۲ فصل با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

معرفی کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش فارسی:

این مجموعه که برای تمامی دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکترا) که درس سلولی مولکولی لازمه آنهاست ارائه می گردد.

برخی از فصول تشکیل دهنده این مجموعه عبارتند از :

مولکول ها، سلول ها و تکامل، بنیان های شیمیایی، ساختار و عملکرد پروتئین،مکانیسم های پایه ژنتیک مولکولی،تکنیک های ژنتیک مولکولی، ژن های، ژنومیک و کروموزوم ها کنترل رونویسی بیان ژن تنظیم پس از رونویسی ژن ،سرطان و …

مطالب این کتاب جهت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مناسب می‌باشد .چرا که این کتاب سال هاست به عنوان منبع کنکور و رفرنس کلاس های درسی در ایران مورد استفاده قرار میگیرد.این مجموعه ‌‌حاوی مباحثی پیرامون زیست سلولی و مولکولی بوده و بر مباحث بیولوژی مولکولی تاکید بیشتری شده است.

مطالب این کتاب جهت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مناسب می‌باشد.

وجود تصاویر و نمودارهای فراوان از ویژگی‌های این کتاب به حساب می‌آید.با توجه به اینکه کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش که توسط دانشمکندان و پژوهشگران برجسته ای جمع آوری شده است و تازه ترین یافته های علم زیست شناسی سلولی مولکولی در این منبع وجود دارد و اینکه این کتاب به عنوان رفرنس امتحانات ورودی کارشناسی ارشد و دکتری از طرف وزارت بهداشت اعلام شده است.

محتوای این کتاب سبب ارتقاءدرک دانشجویان از دنیای سلولی و مولکولی شده و سبب بهبود کیفیت آموزشی و پژوهشی در زمینه بیولوژی سلولی و مولکولی می شود با وجود این، فرایندهای درون یک سلول بسیار پیچیده تر از آن است که در یک یا چند جلد کتاب خلاصه شود .

مطالعه بیشتر