جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز

جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز

کاربران ارجمند و مهندسین گرامی، محصول مورد نظر شامل جدید ترین نقشه اتوکد کامل شهر شیراز می باشد که با فرمت dwg برای دانلود قرار داده شده است. تصویر پیش‌نمایش مربوط به همین محصول در محیط اتوکد می‌باشد.در صورت تمایل می توانید این محصول را از سایت خریداری و دانلود نمائید.

حجم فایل:۵۷ مگابایت

جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز

نقشه اتوکد شهر شیراز – نقشه کامل dwg شهر شیراز

دانلود نقشه اتوکد طرح شهر شیراز

دانلود نقشه بسیار کاربردی اتوکد شهر شیراز

شامل تمامی لایه های طرح

تست شده و سالم با اتوکد ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶

معرفی شهر شیراز

یکی از شهرهای بزرگ ایران و کلان‌ شهر زیبای این کشور و مرکز استان فارس است. جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۶۵٬۵۷۲ تن بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ تن می‌رسد است و همچنین سیصد و بیست و یکمین شهر پرجمعیت جهان و بیستمین شهر پرجمعیت باختر آسیا به‌ شمار می‌رود. کلان‌شهر شیراز نیز بیستمین کلان‌ شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

شیراز در بخش مرکزی استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متر بالاتر از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی (از رشته‌کوه‌های زاگرس) محدود شده‌ است.

شیراز پس از تبریز (در سال ۱۲۸۷ خورشیدی) و تهران (در سال ۱۲۸۹ خورشیدی)، سومین شهر ایران بوده که در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس گردید.

جدید ترین و کامل ترین نقشه اتوکد شهر شیراز

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر