جزوه و سوالات درس بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها طاهری

جزوه و سوالات درس بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها طاهری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه و سوالات درس بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها شهنام طاهری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها از دروس دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی و صنعتی منبع : کتاب ”بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها“ مؤلف: شهنام طاهری؛ می باشد که در حجم ۲۵۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب جزوه و سوالات درس بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها شهنام طاهری

فصل اول: مفهوم بهره وری

فصل دوم: ضرورت مدیریت فراگیر بهره وری

فصل سوم: مفهوم و فلسفه مدیریت فراگیر بهره‌وری‌

فصل چهارم: اندازه گیری بهره وری

فصل پنجم: بهبود بهره وری

فصل ششم: بهره وری نیروی انسانی

فصل هفتم: مدیریت نسبتها

فصل هشتم : اصول مدیریت بهره وری فراگیر

فصل نهم: قضایای کاربردی

پاورپوینت بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها که خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه وتحلیل آن در سازمانها به تالیف شهنام طاهری، نشر هستان می باشد که در دانشگاه به منظور تدریس درسی به همین عنوان مورد استفاده قرار می گیرد از این رو این پاورپوینت برای دانشجویان رشته های مدیریت و صنایع بسیار مفید می باشد.

فصل اول: مفهوم بهره وری

تاریخچه بهره وری

‌واژه « بهره وری» برای نخستین بار توسط فرانسواکنه ریاضیدان و اقتصاددان طرفدار مکتب فیزیوکراسی( حکومت طبیعت) به کار برده شد. «کنه» با طرح جدول اقتصادی، اقتدار هر دولتی را منوط به افزایش بهره وری دانست.

در سال ۱۸۸۳ فرانسوی دیگری به نام «لیتره» بهره وری را دانش و فن تولید تعریف کرد.

نهضت مدیریت علمی و بهره وری

با شروع دوره نهضت مدیریت علمی در اوایل سالهای ۱۹۰۰، فردریک وینسلور تیلور و فرانک و لیلیان گیلبرث به منظور افزایش کارائی کارگران، در باره تقسیم کار، بهبود روشها و تعیین زمان استاندارد، مطالعاتی انجام دادند. «کارائی» به عنوان نسبتی از زمان واقعی انجام کار به زمان استاندارد شده تعریف شد.

اهداف ناشی از بهبود بهره وری در اطلاعیه تشکیل مرکز بهره وری ژاپن

‌دراطلاعیه تشکیل مرکز بهره وری ژاپن در سال ۱۹۵۵ در ارتباط با اهداف ناشی از بهبود بهره وری چنین بیان شده است: «حداکثر استفاده از منابع فیزیکی، نیروی انسانی و سایر عوامل به روشهای علمی به طوری که بهبود بهره وری به کاهش هزینه های تولید , گسترش بازارها , افزایش اشتغال و بالارفتن سطح زندگی همه آحاد ملت، منجر شود.»

هدیه محصول:

بانک نمونه سوالات درس بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها، بهره وری و تجزیه وتحلیل در بخش صنعت با پاسخنامه با کد درس ۱۲۱۸۰۸۰،۱۲۳۸۰۱۴

مطالعه بیشتر