کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی pdf

کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی pdf

دانش پژوهان گرامی ،کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی دکتر مجید محمود علیلو و محمد امین شریفی را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی دکتر مجید محمود علیلو و محمد امین شریفی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

 کتاب رفتار درمانی دیالکتیکی برای اختلال شخصیت مرزی

موضوع کتاب حاضر، بررسی و تحلیل روان شناختی اختلال شخصیت مرزی و راه‌های درمان آن است. ساختار کتاب آموزشی است و زبان و سبک نگارش آن روان و علمی ـ تحلیلی است. مطالب اثر، در دو فصل کلّی تدوین شده که طی آن در فصل اوّل، شخصیت مرزی تعریف می‌شود و انواع درمان آن شرح داده می‌شود و فصل دوم به درمان دیالکتیکی و راهبردها و آموزش مهارت‌ها اختصاص دارد. هدف این نوشتار، بیان راه‌های درست و شیوه‌های منطقی و صحیح درمان اختلال شخصیت مرزی و کمک به درمان‌گران است.”

موضوع کتاب  : رفتاردرمانی دیالکتیکی , اختلال شخصیت مرزی – درمان

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

مطالعه بیشتر