دانلود کتاب فقه تطبیقی حسن مبینی pdf

دانلود کتاب فقه تطبیقی حسن مبینی pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
به زودی ...

توضیحات فایل:

دانلود کتاب فقه تطبیقی حسن مبینی pdf

دانشجویان و کاربران گرامی ،کتاب فقه تطبیقی حسن مبینی را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل pdf کتاب فقه تطبیقی حسن مبینی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

نگاهی اجمالی بر کتاب فقه تطبیقی:

«فقه تطبیقی» نوشته حسن مبینی از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته الهیات است.اصطکاک و برخورد شیعه و سنّی در طول تاریخ، نیز دچار فراز و نشیب‌های سختی شده است که گاه بسیار شگفت‌انگیز و حیرت‌آور است.و اما اینک که جهان اسلام به سوی شناختن بیشتر «خود» می‌رود، نیاز مبرم است که این دو نحله فکری همدیگر را بشناسند و عمیق‌تر درک کنند و گاه نشناختن این دو طائفه همدیگر را، بسیار رقّت‌انگیز و افسوس‌آور است. شناخت فقه هر دو نحله فکری گامی بزرگ در تحقق این آرمان است. کتاب حاضر تلاشی است برای انجام این آشنایی.

متن عربی این کتاب از کتاب الفقه علی المذاهب الخمسه از فقیه و اصولی مجدد و بیدار، شیخ محمد جواد مغنیه گرفته شده است. سعی شده است، بخش عمده‌ای از آن ترجمه شود و در همه بخش‌ها در موارد لازم توضیحات لازم جهت روشن‌تر شدن مطالب، در ذیل ترجمه یا همراه ترجمه، آمده است و در بعضی قسمت‌ها تحفیفات جامع‌تری نسبت به متن عربی، از این جانب آمده است به‌ویژه در مواردی که بین مکاتب فقهی اهل سنت و شیعه، اختلاف برجسته‌تر بوده است و یا مواردی که حساسیت مطلب بیشتر بوده است.

باری تمام تلاش‌ها در این دفتر بر آن بوده است که دانشجوی دانشگاه پیام نور هم در فهم متن عربی دچار مشکل نشود، لذا مطالب به شکل ترجمه و ناظر به متن عربی است. و هم توضیحات این جانب از دقت‌نظر دانشجو نکاهد و مطالب صرفاً ترجمه نباشد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر