کتاب اصول بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب

کتاب اصول بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان
به زودی ...

توضیحات فایل:

کاربران گرامی ، کتاب اصول بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کتاب اصول بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر کتاب اصول بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب

بدون شک بیهوشی از بزرگ ترین اکتشافات قرن اخیر است. چرا که بدون بیهوشی امکان انجام بسیاری از اعمال جراحی وجود نداشت و جایگاه کنونی علم جراحی مرهون پیشرفت علم بیهوشی است. بیهوشی در جراحی مغز و اعصاب به خصوص در پنج دهه اخیر رشد چشم گیری داشته است.

پیشرفت در جراحی مغز و اعصاب، مراقب تهای ویژه آن و نرورادیولوژی بدون پیشرفت در نروآنستزیا امکانپذیر نیست. یک جراح مغز و اعصاب باید تا حدودی با بیهوشی در این رشته آشنا باشد تا بتواند یک عمل جراحی سالم و بی خطر انجام دهد. در نگارش این کتاب سعی بر آن بوده که نه تنها متخصصان و دستیاران رشته بیهوشی بلکه سایر رشته ها از جمله جراحی مغز و اعصاب نیز بتوانند بهره لازم را از آن ببرند.

علم نروآنستزی همگام با پیشرفت تکنیک‌های جراحی مغز و اعصاب و پیدایش روش‌های جدید تصویر‌برداری مغزی، در حال متحول شدن است که سهمی از این تحول مربوط به استفاده از داروهای بیهوشی جدید، مانیتورینگ‌های مربوط به این رشته فوق‌تخصصی نظیر اکسی‌متری مغزی و مانیتورینگ‌های الکتروفیزیولوژیک، تفکرات و رویکرد‌های نوین در مورد درمان بیماری‌های مغز و اعصاب است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر