ICDL سطح دو مهندس مجید سبز علی گل (بخش آموزش کار با Word)

ICDL سطح دو مهندس مجید سبز علی گل (بخش آموزش کار با Word)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
0 تومان

توضیحات فایل

ICDL سطح دو مهندس مجید سبز علی گل (بخش آموزش کار با Word)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل ICDL سطح دو مهندس مجید سبز علی گل (بخش آموزش کار با Word) تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کاربران گرامی ،کاربران گرامی ،جهت دریافت نسخه فیزیکی کتاب ( تخفیف ویژه) با انتشارات صفار و با شماره تلفن ۶۶۴٠٨۴٨٧ تماس بگیرید.

نگاهی مختصر بر کتاب ICDL سطح دو

منبعی جامع و مفید برای کلیه دانش پذیران و شرکت کنندگان آزمون ICDL می باشد و در ۲۵ فصل تالیف شده است و مکمل کتاب سطح یک ICDL می باشد. این کتاب به آموزش مهارتهای واژه پرداز (Word) ، صفحه گسترده (Excel) ، استفاده از پایگاه داده (Access) و ارائه مطالب (PowerPoint) می پردازد.

از آنجایی که آشنایی با فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، امروزه به عاملی مهم و اجتناب‌ناپذیر بدل گشته است و افراد و محیط‌های کار، جهت همگام شدن با رشد تغییرات و توسعه‌ی فناوری، نیازمند بهره‌گیری از امکانات و دانش در این حیطه هستند؛ چرا که در غیر این صورت، برچسب بی‌‌سوادی خورده و توانایی همگام شدن با جهان کنونی را از دست می‌دهند؛ لزوم یادگیری مهارت فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، با توجه به پیشرفت‌ها و سیر پر سرعت تحولات، همگانی شدن تحصیل سواد دیجیتالی و توسعه‌ی اینترنتی و منابع اطلاعاتی آن، کاملاً مشخص و مبرهن گشته و شکی در آن نیست.

در همین راستا مخاطبان این نوع آثار که علاقه‌مندان و کارکنان دولت، کارآموزان و دانش‌آموزان می‌باشند؛ با خیالی آسوده و مطمئن از این کتاب‌ها می‌توانند استفاده کنند زیرا تمام نکات و مطالب مربوط به دوره‌ی اخذ گواهی‌نامه در آن گنجانده شده و بیان علمی و ساده‌ی آن که به‌صورت صفحات تمام رنگی و بهره‌گیری ازتصاویر و جدول‌ها و نمودارهای موردنیاز به مخاطب عرضه شده است، و البته خودآموز بودن کتاب‌ها که فراگیر را از مراجعه به مربی، تا حد زیادی بی‌نیاز می‌کند…

ICDL سطح دو مهندس مجید سبز علی گل (بخش آموزش کار با Word)

فهرست مطالب کتاب :

فصل اول : آشنایی با محیط کار

فصل دوم : ویرایش سند

فصل سوم : قالب بندی

فصل چهارم : کار با جدول

فصل پنجم : ادغام پستی

فصل ششم : آماده سازی و چاپ

مطالعه بیشتر