پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید

پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید

کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید که قابل ویرایش هم می باشد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت تملک اهرمی LBO چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۲

تعریف تملک و ادغام :

امروزه بازار کنترل شرکت ها به تدریج عرصه فعالیت شرکت ها را به طور بنیادی تغییر می دهد. در این بازار ، با تغییر مکانیسم کنترل شرکت ها و اجازه دادن به انها برای حرکت به سوی استفاده بهتر و کاراتر از دارایی ها ارزش ایجاد میگردد.ادغام و تملک هنر ترکیب منابع و دارایی ها برای استفاده کاراتر و ایجاد هم افزایی می باشد.

خرید و تملک سهام به وسیله ی اعلان عمومی بیان میشود  و نشان دهنده ی این است که شرکت مالکیت اکثر شرکت دیگر را خریداری و مدیریت کنترلی آن را به دست می آورد.

محتوای اسلاید ۳

(leveraged buyout (LBO

تملک اهرمی

خرید استقراضی

هرگاه شرکتی سهام عمده یا دارایی های شرکت دیگر را از طریق دریافت وام و استقراض تصاحب کند و برای بازپرداخت وام های گرفته شده ، دارایی های تصاحب شده را در گرو یا رهن قرار دهد اتفاق می افتد.

در این روش شرکت سرمایه گذار تمام سهام عادی یک واحد انتفاعی دیگر را تصاحب میکند . پس از تحصیل ،کل دارایی شرکت قدیم به شرکت جدید واگذار میشود و بخش اعظم سرمایه شرکت جدید نوعی بدهی است ،از این رو به آن روش اهرمی میگویند . سرمایه اندک شرکت جدید توسط گروه کوچکی از سهامداران قبلی شرکت قدیم که معمولا مدیران بوده اند (تملک مدیریت) تامین می شود.

محتوای اسلاید ۵

به طور کلی تحقیقات تملک و ادغام شرکت ها دارای ۴ رویکرد است :

۱- مطالعه رفتار قیمتی سهام

۲- مطالعه صورت های مالی

۳- افکارسنجی مدیران

۴-مطالعه موردی

مطالعه بیشتر