خودرو هوشمند در قالب پاورپوینت

خودرو هوشمند در قالب پاورپوینت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,800 تومان

توضیحات فایل:

خودرو هوشمند در قالب پاورپوینت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل

پاورپوینت بسیار حرفه ای و با کیفیت با موضوع خودرو هوشمند در ۱۶ اسلاید قابل ویرایش اماده دانلود گردیده است که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت خودرو هوشمند ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

– مطالبی که قراره در ادامه با آنها آشنا شویم:

* مقدمه
* خودرو هوشمند چیست؟
* تاریخچه خودروی هوشمند
* نحوه کار خودروهای هوشمند
*آپشن های خودروهای هوشمند
*اهمیت فناوری خودروهای هوشمند برای انسان
* ایران در مسیر خودروی بی سر نشین
* نکات و مزایای  خودروهای هوشمند
* چالش های پیش روی خودروهای هوشمند
* جعبه سیاه در خودروهای خودران در آینده
* آینده خودروهای هوشمند
* منابع

مقدمه

خودروی هوشمند Smart car) ) واژه آشنایی است که امروزه زیاد شنیده می‌شود.

هوشمندسازی مقوله‌ای مهم در دنیای امروز است تا با بهره مندی تمام وسایل از هوش مصنوعی، شاهد جان گرفتن اشیا و رقابت آن با انسان‌ها باشیم.

هوشمندسازی خودروها یکی از مهم‌ترین جوانب توسعه این صنعت هستند.

خودرو هوشمند یکی از مصداق‌های شهر هوشمند است که تلاش شده توسط رایانه و حوزه‌های نرم افزاری و سخت افزاری کنترل خودرو را از انسان‌ها گرفته شود تا در نتیجه آن خطای انسانی به عنوان دلیل اصلی تصادفات جاده‌ای به حداقل خود برسد.

خودروسازان در حال انجام تحقیقات گسترده‌ای به منظور ارائه خودروهای خودکار Automatic ، خودران Autonomous و هوشمند هستند.

خودرو هوشمند چیست؟

❖نام‌هایی که به این خودروها داده می‌شود شامل خودروهای هوشمند، خودرو خودران، اتومبیل بدون سرنشین و … است. این نام‌ها تنها در ظاهر متفاوت‌اند اما همگی آن‌ها یک مفهوم را در بردارند. خودروهای هوشمند اتومبیل‌هایی هستند که با حذف دخالت راننده در رانندگی، سعی بر هدایت خودرو توسط خود را دارند. کنترل و هدایت خودرو خودران به هوش مصنوعی خودرو واگذار می‌شود. به عنوان مثال سیستم کروز کنترل که در اتومبیل‌ها شما را از نگه داشتن پدال گاز برای مدت طولانی هنگامی که با یک سرعت ثابت در حرکت هستید آسوده می‌کند، نوعی هوش مصنوعی محسوب می‌شود. اما هدف خودروهای هوشمند بیش از نگه داشتن سرعت اتومبیل در یک مقدار ثابت است.

مطالعه بیشتر