نقشه اتوکد کاربری اراضی طرح تفصیلی شهر آمل

نقشه اتوکد کاربری اراضی طرح تفصیلی شهر آمل
نوع فایل
dwg
حجم فایل
49mb
نویسنده
دسته بندی
8,500 تومان

توضیحات فایل:

نقشه اتوکد کاربری اراضی طرح تفصیلی شهر آمل

کاربران گرامی ، این فایل حاوی جدیدترین و کاملترین نقشه اتوکد کاربری اراضی شهر آمل می باشد که به صورت فرمت DWG به صورت جامع و کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

این محصول حاوی دو شیت نقشه به شرح ذیل میباشد: 

نقشه اتوکد کاربری اراضی وضع موجود طرح تفصیلی شهر آمل مازندران شامل: محدوده، کاربری اراضی، معابر و گذرها و… با حجم ۴۳ مگابایت

نقشه اتوکد کاربری اراضی وضع پیشنهادی طرح تفصیی شهر آمل مازندران شامل: محدوده، کاربری اراضی، معابر و گذر ها و…با حجم ۸ مگابایت

آمل یک شهر در استان مازندران و مرکز شهرستان آمل است. آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، قطب صنعت و قطب فرهنگی استان مازندران، پایتخت برنج ایران، یکی از قدیمی‌ترین مراکز یکجانشینی، از شهرهای مهم ترابری، کشاورزی، گردشگری و صنعتی ایران و از مهمترین شهرهای مرتبط به علم در تاریخ است. پیشینه شهر آمل به زمان آماردها بر می گردد و در تاریخ نوشتاری نیز مانند شاهنامه از مراکز مهم اتفاقات بوده است. آمل در زمان زیاریان، علویان پایتخت ایران و در زمان اشکانیان یکی از مراکز ایران بوده است.

تصاویر محیط فایل

راهنمای خرید و دانلود کاملترین نقشه اتوکد کاربری اراضی شهر آمل

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر