جزوه کتاب فرم فضا و نظم در معماری فرانسیس دی کی چینگ

جزوه کتاب فرم فضا و نظم در معماری فرانسیس دی کی چینگ
نوع فایل
pdf
حجم فایل
800kb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه کتاب فرم فضا و نظم در معماری فرانسیس دی کی چینگ

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه کتاب فرم فضا و نظم در معماری فرانسیس دی کی چینگ در قالب فایل pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شرح مختصر:

کتاب فرم فضا و نظم یکی از کتاب های پایه ای رشته معماری می باشد که توسط فرانسیس دی کی چینگ به رشته تحریر در آمده است. در حال حاضر چندین ترجمه از این کتاب توسط اساتید معماری، در بازار موجود می باشد.در این بخش ما خلاصه گسترده ای از این کتاب با ترجمه دکتر علیرضا تغابنی و سیده صدیقه قویدل را برای دانلود آماده نموده ایم.آن دسته از عزیزانی که به این کتاب نیاز دارند اما امکان خرید آن را ندارند، از این طریق میتوانند مروری بر این کتاب فوق العاده جذاب داشته باشند.

بعد از نویفرت و هندبوک معماری یکی از کتابهایی که بیشترین کاربرد را برای دانشجویان و طراحان معمار دارد کتاب فرم فضا نظم است که چندسالی است در ایران ترجمه شده و در کتابخانه اکثر معماران به چشم می آید.نویسنده کتاب دی کی چینگ Francis D.K. Ching است که متولد سال ۱۹۴۳ و فارغ التحصیل دانشکده معماری واشنگتن می باشد.در سال ۱۹۹۹ بخاطر کتابها و مقالاتی که در زمینه معماری نوشت مدرک پروفسوری را دانشکده هاروارد و مدرک دکتری را از دانشکده ییل آمریکا دریافت کرد.

در مقدمه این کتاب نویسنده با اشاره به اینکه کتابی که برای شما آماده شده بیشتر ابزارهای مورد نیاز طراحی و تقویت ذهن یک مهندس معمار در خود گنجانده است و بعد از خواندن کتاب فرم فضا نظم مفاهیم کلیدی معماری را میتوان درک کرد به تمامی دانشجویان و طراحان معمار خواندن این کتاب را پیشنهاد کرده است.

مطالعه بیشتر