خلاصه کتاب مبادی اصول دکتر محمد صدری

خلاصه کتاب مبادی اصول دکتر محمد صدری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب مبادی اصول دکتر محمد صدری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب مبادی اصول دکتر محمد صدری در قالب فایل pdf و در ۲۱۲ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

قسمتهایی از اسلایدها:

فقه در لغت به معنای فهمیدن و دریافتن کفه و عمق مطلب است و عبارت است از علم به احکام شرعی فرعی از راه دلیل های تفصیلی آنها.

دانش اصول علم به قواعدی است که برای استنباط احکام شرعی پیش بینی شده است.

موضوع هر علم عبارت است از آنچه که علم درباره ویژگیها و عوارض ذاتی آن بحث میکند و تمام بحث های علم به آن باز می گردد مثلا موضوع علم پزشکی بدن انسان است از حیث سالم یا مریض بودن.

مسائل علم قضایایی است که یافته های آن دانش را بیان میکند و موضوع علم پایه ثابتی است که این قضایای و مسائل حول محور آن بحث می کند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر