دانلود فایل آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine

دانلود فایل آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine
نوع فایل
pdf+word , ppt
حجم فایل
8mb
نویسنده
12,300 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل مجموعه کامل و عالی آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول بی نظیر را برای اولین بار از وبسایت ما دریافت و دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این مجموعه شامل فایل های زیر است:

  1. آموزش دیتاماین با فرمت: Word ، تعداد صفحه: ۱۲۵
  2. راهنمای استفاده از نرم افزار Datamine 3 (ورود داده ها و مدلسازی بلوکی) با فرمت: PDF ،تعداد صفحه: ۷۲
  3. مقدمه ای بر یادگیری نرم افزار دیتاماین با فرمت: PowerPoint ، تعداد اسلاید: ۶۳
  4. Database نرم افزار جهت آموزش (assays,collars,surveys,conture,geology)

جزوه آموزشی نرم افزار Datamine

در این مجموعه به ترتیب به شرح مواردی همچون آغاز کار با این نرم افزار، واردکردن داده های زمین شناسی، ترکیب کردن اطلاعات زمین شناسی با یکدیگر، نحوه محاسبه آمار گمانه ها، نمایش و رسم مقاطع، نمایش گمانه ها به همراه جزئیات مربوط به آن، مدلسازی دیجیتالی منطقه، نحوه ایجاد و ویرایش استرینگ ها، متصل کردن استرینگ ها و تشکیل وایرفریم، تفسیر پیکره کانسار، زمین آمار و مدل بلوکی، نحوه ارزیابی مدل بلوکی، ایجاد مدل باطله، ترکیب و ادغام مدل بلوکی ماده معدنی با مدل باطله و در نهایت نحوه طراحی پیت و جاده معدن به همراه کلیه جزئیات و تصاویر مربوطه پرداخته شده است.

DATAMINE می تواند با عکس های طبیعی که از معدن گرفته شده است کار نماید. این نرم افزار توانایی آن را دارد که با دریافت اطلاعات گمانه های اکتشافی و تجزیه تحلیل آنها و با توجه به توزیع عیار ماده معدنی مورد نظر ،محدوده توده ماده معدنی را مشخص کرده وطرح استخراجی مناسب با آن توده ماده معدنی را ارائه دهد.امکان محاسبات زمین آماری نیز در این نرم افزار وجود دارد.

مطالعه بیشتر