دانلود جزوه آیین نگارش و ویرایش قضایی

دانلود جزوه آیین نگارش و ویرایش قضایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
16mb
نویسنده
دسته بندی
6,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آیین نگارش و ویرایش قضای

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه درس آیین نگارش و ویرایش قضایی ویرایش جدید می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

در آیین نگارش آرای قضایی، مباحث “درست نویسی”، استواری نثر”، “رعایت رسم‌الخط”، “نشانه گذاری”، “به گزینی واژه‌ها”، “تسلط بر پرونده و نظم در فکر”، “توجیه و استدلال قضایی “مطرح شده است .همچنین نمونه هایی از آرای قضایی با توجه به شماره پرونده، تاریخ دادنامه، مرجع رسیدگی، خواهان، خوانده، گردشکار و رای دادگاه درج گردیده است ….

دانلود جزوه آیین نگارش و ویرایش قضایی

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.دانلود جزوه آیین نگارش و

مطالعه بیشتر