دانلود پاورپوینت مدیریت برند و استراتژی برندینگ

دانلود پاورپوینت مدیریت برند و استراتژی برندینگ
نوع فایل
ppt
حجم فایل
139kb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت مدیریت برند و استراتژی برندینگ

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت کیفیت و بهره وری موضوع ارائه: مدیریت برند و استراتژی برندینگ با فرمت PPT در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش میباشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دانلود و دریافت نمائید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت مدیریت برند و استراتژی برندینگ

چکیده محتوای فایل پاورپوینت:

محتوای اسلاید ۴

مدیریت برند چیست؟

در بازاریابی، مدیریت برند با تحلیلی در مورد وضعیت حال حاضر برند در بازار، شروع به برنامه ریزی می‌کند که چگونه می توان برند را درک و به اهداف برنامه‌ریزی شده دست پیدا کرد. ایجاد رابطه مناسب با بازارهای هدف برای مدیریت برند ضروری است. عناصر ملموس مدیریت برند شامل خود محصول است.

نگاه، قیمت و بسته‌بندی آن و غیره. عناصر نامشهود تجربیاتی هستند که بازارهای هدف با مارک به اشتراک می‌گذارند، و همچنین روابطی که با برند دارند. یک مدیر برند بر همه جنبه‌های ارتباط با نام تجاری مصرف کننده و همچنین روابط با اعضای زنجیره تأمین نظارت می‌کند.

محتوای اسلاید ۲۱

سیو را مطابق با پیام برند خود اعمال کنید

سیو در حقیقت می تواند اولین رابط شما با مخاطب باشد. بگذارید یک مثال بزنیم: به طور مثال فرض کنید شما یک کسب و کار در حوزه خرید و فروش لوازم جانبی ماشین هستید، چگونه می توانید کاربران و مخاطبان را به سمت سایت خود بکشانید؟ جواب این است: از طریق موتورهای جستجو و کلیدواژه هایی که در پیام برند شما حضور دارند. کاربران شما می خواهند لوازم جانبی ماشین را بخرند در نتیجه آن ها «خرید لوازم جانبی ماشین» را جستجو می کنند و اگر شما این کلیدواژه ها را سیو کرده باشید می توانید به راحتی آن ها را جذب کنید.

سیو یک علم گسترده است و شما نیاز به یک متخصص سیو دارید تا وبسایت شما را در موتورهای جستجو بالا بکشد. اما برای شروع می توانید روی این موارد تمرکز کنید:

  • ساخت یک وبسایت ریسپانسیو
  • سرعت سایت بالا
  • شناسایی کلیدواژه ها و استفاده از آن ها در محتوا
  • بالا بردن بازدید سایت با استفاده از محتوای تاثیرگذار و جذاب
  • ایجاد اکانت Google My Business
  • لینک سازی

مطالعه بیشتر