دانلود پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت نایک

دانلود پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت نایک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت نایک

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت کیفیت و بهره وری با موضوع: استراتژی بازاریابی شرکت نایک ویرایش سال ۱۴۰۰ با فرمت PPT در ۲۷ اسلاید قابل ویرایش میباشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دانلود و دریافت نمائید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

چکیده محتوای فایل پاورپوینت استراتژی بازاریابی شرکت نایک:

استراتژی بازاریابی شرکت نایک

با نگاهی به تعداد بالای طرفداران و مشتریان کمپانی نایک، می توان مطمئن شد که استراتژی بازاریابی برند نایک عمیق تر از استفاده موفق از استراتژی های بازاریابی کلاسیک و قدیمی ست.

پیش از هر چیز، نایک یک نمونه ی بارز از استراتژی بازاریابی محتواست. یک داستان موفقیت واقعی ست که در قلب آن ارزش مشتری حقیقی و مدیریت عالی ارتباط با مشتری قرار دارد.

جایگاه CRM در استراتژی بازاریابی برند نایک

سیاست های خدمات مشتری شرکت نایک

فرایندهای ارتباط با مشتری نایک

جایگاه CRM در استراتژی بازاریابی برند نایک 

پیش از بررسی مدیریت CRM ارتباط با مشتری نایک، مدیریت ارتباط با مشتری را مجددا تعریف می کنیم. برای توضیح این اصطلاح در کوتاه ترین زمان باید گفت که به معنی “قرار دادن مشتری های خود در مرکز اصلی کسب و کار” است.

یک فرایند درازمدت برای ایجاد رابطه تجاری با یک مشتریست، CRM، علاوه بر این تا وفاداری مشتری و ارزش طول عمر به دست آید.

با این وجود، در این دوران که همه در دنیای رسانه های اجتماعی مشغول به فعالیت اند، ایجاد ارتباط عمیق و طولانی مدت با یک مشتری و کسب وفاداری وی مهم تر و دشوارتر از همیشه شده است. با استفاده از ابزارهای مختلف شبکه اجتماعی، مشتریان به راحتی میتوانند اطلاعات مربوط به برند، موفقیت یا شکست آن را به دست آورند.

مطالعه بیشتر