پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر word

پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر word
نوع فایل
word
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
12,000 تومان

توضیحات فایل

دانشجویان و کاربران گرامی ،محصول مورد نظر باکیفیت ترین و جامع ترین پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر می باشد که با فرمت word در ۵۰ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

فهرست مطالب پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر:

چکیده……………….۱

فصل اول:کلیات

۱-۱-مقدمه………….۳

۱-۲-تعریف مساله……..۳

۱-۳-اهداف تحقیق……۳

فصل دوم:مبانی نظری و پیشینه تحقیق…………۴-۶

فصل سوم:روش تحقیق……………….۷-۴۲

فصل چهارم: نتیجه گیری و پیشنهادات……… ۴۳-۴۴

منابع انگلیسی……….۴۵

منابع فارسی……۴۶

چکیده پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر

امروزه در دنیای تکنولوژی تلفن همراه  به یک عضو جدا نشدنی از زندگی افراد تبدیل شده ، به طوری که تلفن همراه میتواند تعدادی از  نیاز های روزمره انسان مانند( برقراری تماس،استفاده از اینترنت،عکس گرفتن ،نامه نوشتن، خرید، و بسیاری از کارهایی مانند گوش دادن به موزیک و تماشای ویدیو و…)که قبلا به وسیله چند وسیله تامین میشد را در یک وسیله(گوشی همراه) در دستان شما قرار میدهد.ما سعی کردیم در مبحث رسانه(موزیک،ویدیو) یک راهکار بسیار ساده و جامع در اختیار کاربران تلفن همراه قرار دهیم،در این اپلیکیشن اندرویدی قصد داریم که با مدیریت کامل رسانه گوشی افراد درون یک اپلیکیشن کار کاربران را سرعت و سهولت بخشیده و با جمع آوری تمام آنها درون یک برنامه،یک نوآوری بسیار کوچک اما کاربردی در جهت سهولت استفاده کاربران در استفاده از تلفن همراه را پیاده سازی کنیم.

مقدمه پروژه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موزیک ویدیو پلیر

قصد داریم نحوه ساخت و پیاده سازی و موارد استفاده از این اپلیکیشن را برای شما شرح دهیم.اپلیکیشن “پخش کننده موزیک و ویدیو”در دنیای امروزه بسیار کاربردی و پر مصرف است در واقع هر کسی که یک گوشی همراه هوشمند در دست خود دارد. غیر ممکن است که از یک پخش کننده رسانه بر روی گوشی خود استفاده نکند. در واقع زندگی روزانه مردم و این نسل با موسیقی وفیلم گره خورده است.ما سعی کردیم برای سهولت و سرعت کار و همینطور سادگی برای استفاده عموم این اپلیکیشن را طراحی کنیم.که در نوع خود موارد مشابه بسیار کمی دارد. این اپلیکیشن قابلیت این را دارد که بتواند همزمان در درون یک برنامه تمام فایل های موزیک و فیلم شما را در یک اپلیکیشن جمع آوری کرده و به در دسترس شما قرار دهد. و شما با خیال راحت علاوه بر موزیک ،میتوانید تمام فیلم های خود را در قالب یک برنامه مشاهده کنید. و از پخش و گوش دادن به آنها لذت ببرید….

مطالعه بیشتر