دانلود پاورپوینت جدید تدریس درس دوازدهم مطالعات اجتماعی ششم

دانلود پاورپوینت جدید تدریس درس دوازدهم مطالعات اجتماعی ششم
نوع فایل
ppt
حجم فایل
9mb
نویسنده
9,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت جدید تدریس درس دوازدهم مطالعات اجتماعی ششم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین و جدید ترین پاورپوینت تدریس درس دوازدهم مطالعات اجتماعی ششم با عنوان چرا فرهنگ و هنر در دوره ی صفویه شکوفا شد؟ می باشد که با فرمت ppt در ۱۸ اسلاید صوتی تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این پاورپوینت بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی در سال ۹۹ طراحی شده است .

اسلایدهای آموزشی درس دوازدهم مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی با عنوان چرا فرهنگ و هنر در دوره ی صفویه شکوفا شد؟، در حجم ۱۸ اسلاید، همراه با پوشش کامل مباحث درسی و تصاویر مربوطه.
این پاورپوینت زیبا توسط معلم پایه ششم به صورت دقیق و منظم و با به کارگیری تصاویر درسی و غیر درسی در ۱۸ اسلاید طراحی و تدوین شده است.

این پاورپوینت آموزشی کلیه مباحث درسی را به طور کامل پوشش داده است.

برخی از عناوین درسی این پاورپوینت عبارتند از:

تشکیل حکومت صفویه
گسترش هنر و معماری در دوره ی صفویه 
برقراری امنیت در راهها و شهرها

حمایت از هنرمندان

اصفهان در سفرنامه ها

بخشی از متن:

تشکیل حکومت صفویه

در اوایل قرن دهم هجری، اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران نابسامان بود. حکومت قدرتمندی در کشور وجود نداشت و هر بخش آن در اختیار حکومتی بود. در چنین اوضاع آشفته ای شاه اسماعیل صفوی سلسله ی صفویه را تأسیس کرد.

مشهورترین پادشاه صفوی شاه عباّس اوّل است که اصفهان را به پایتختی انتخاب کرد. صفویان، مذهب شیعه را مذهب رسمی کشور اعلام کردند. آنها از عالمان دینی و مراسم مذهبی حمایت می کردند و به ساختن مساجد علاقه مند بودند.

عصر صفویه، عصر شکوفایی دانش، معماری و هنر در ایران است. بسیاری از دانشمندان، نویسندگان و هنرمندان در این دوره ظهور کردند….

مطالعه بیشتر