دانلود جامع ترین تحقیق با موضوع جرایم سایبری ppt و pdf

دانلود جامع ترین تحقیق با موضوع جرایم سایبری ppt و pdf
نوع فایل
pdf+ppt
حجم فایل
22mb
نویسنده
دسته بندی
9,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین تحقیق با موضوع جرایم سایبری ppt و pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین تحقیق و ارائه درس جرم شناسی ویرایش سال ۱۴۰۰ با موضوع جرایم سایبری می باشد که با فرمت ppt و pdf تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین تحقیق با موضوع جرایم سایبری ppt و pdf شامل:

شش نمونه پاورپوینت با موضوع حقوق و جرایم سایبری

تحقیق جرایم سایبری در ایران و بین الملل

بخشی از متن پاورپوینت :

مقدمه

امروزه بسیاری از مردم از شبکه اینترنت یا اینترنت برای مبادله پیام یا فعالیت های دیگر استفاده می کنند. این شبکه ها فاصله زمانی و مکانی را از بین برده و قدرت زیادی در اختیار بشر قرار داده است. چون این فناوری فضای اشتراکی ایجاد کرده و مفاهیم جدیدی چون حاکمیت سایبری و غیره را به منصه ظهور رسانده است، برای استفاده از آن نیازمند تدوین قوانین جدیدی هستیم که حقوق سایبری نام دارد. از طرفی این فضا شرایط سوء استفاده را برای افراد بزهکار فراهم کرده است از این روی در این فضا نیز ممکن است انسان مرتکب جرم شود. چون چنین جرمی در فضای اینترنتی روی می دهد آن را جرم الکترونیکی یا سایبری نام می نهند.

ماهیت جرایم سایبری

چون جرایم کامپیوتری و سایبری ناشی از فناوری مدرن است از این روی آثار جالبی دارد که در ادامه بررسی می شود :

جرایم کامپیوتری تصنعی هستند.

جرایم را به دو دسته طبیعی و تصنعی تقسیم می کنند که جرایم طبیعی بیشتر تحت سیطره قوانین مذهبی و شرعی است لکن جرایم تصنعی امور حادثند و تحت شمول مقررات جدید قرار می گیرند.

عنصر مادی جرایم سایبری مشابه است (شکل یکسان ارتکاب).

به دلیل بسترهای متفاوت ارتکاب جرم های کلاسیک وشکل های متفاوت سناریوی مجرمانه طبعا عنصر مادی جرم ها با یکدیگر متفاوتند. لکن در اکثر جرایم کامپیوتری عنصر مادی یکسان بوده و امروزه بستر فناوری این جرم ها نیز یکی شده است. شکل یکسان ارتکاب از حیث اجزای عنصر مادی یا یکسانی به واسطه بستر فناوری است که موارد ذیل نمونه ای از آن است:

قوانین ماهوی و شکل یکسان دارند.

رویه های یکسان برای مبارزه وجود دارد.

الزامات یکسان داخلی/ بین المللی دارند.

پلیس واحد برای آن نیاز است.

مطالعه بیشتر