دانلود پاورپوینت انقلاب فرانسه در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت انقلاب فرانسه در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
40mb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت انقلاب فرانسه در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت انقلاب فرانسه با فرمت ppt در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپوینت انقلاب فرانسه :

خلاصه مطالب

.۱ نحوه آغاز و پایان انقلاب فرانسه

.۲ عوامل مؤثر در وقوع ا نقلاب فرانسه

.۳ رو به‌ رو شدن پادشاه با بحران

.۴ اعتراض عموم مردم

.۵ حمله به قلعه باستیل و دوران ترس بزرگ

.۶ فرار ناموفق پادشاه

.۷ اعلامیه حقوق بشر و شهروند

.۸ افراط گرایی ا نقلاب فرانسه

.۹ عصر وحشت

.۱۰ پایان ا نقلاب فرانسه: روی کار آمدن ناپلئون

.۱۱ تأثیر انقلاب فرانسه بر کشورهای دیگر

و تصاویر

مقدمه

در سال ۱۷۸۹ میلادی، در فرا نسه، ا نقلابی روی داد که معروف به “انقلاب کبیر فرا نسه” شده است. این ا نقلاب را فراماسونرها و طرفداران ایده‌های بورژوازی رهبری کردند و در متن “پروتکل‌های صهیونیزم جهانی” آمده است که: «ما این ا نقلاب را “ا نقلاب کبیر” نامیدیم».

ا نقلاب فرا نسه یک انقلاب لیبرال – بورژوایی بود. قبل از وقوع انقلاب و در زمان سلطنت لویی شانزدهم، فرا نسه دارای یک مجلس طبقاتی بود و اشرافیت فئودال از مزایای ویژه‌ای برخوردار بودند که نمایندگان بازرگانان و سرمایه‌داران و صاحبان صنایع فاقد آن امتیازها بودند. در جریان ا نقلاب فرا نسه، رهبری با سرمایه‌داران و بازرگانانی بود که ایده‌های بورژوایی و عصر روشن‌گری را در سر داشتند و تحت شعار “برابری” خواهان حقوق برابر با اشراف و لغو امتیازات ویژه فئودالی بودند.

نحوه شروع و پایان انقلاب فرا نسه

´انقلاب فرا نسه، جریانی بود که کشور فرانسه را از سال ۱۷۸۹ تا ۱۷۹۹ میلادی با اتفاقات تکان‌ دهنده‌ای روبه‌رو کرد و در سال ۱۷۸۹ میلادی به اوج خود رسید. به همین دلیل است که آن را با نام «ا نقلاب سال ۱۷۸۹» نیز می‌شناسند. نمی‌توان فقط از یک دلیل واحد به عنوان زمینه‎ی اصلی این انقلاب نام برد و در واقع عوامل مختلفی در طی سال‌ها دست به دست هم دادند تا این تغییر بزرگ را در این کشور به‌جود آورند. نظام فئودالی، سوء مدیریت مالی و…

مطالعه بیشتر