دانلود فایل قابل سرچ مدیریت کسب و کار و بهره وری طغرایی word

دانلود فایل قابل سرچ مدیریت کسب و کار و بهره وری طغرایی word
نوع فایل
word
حجم فایل
260kb
نویسنده
دسته بندی
11,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل قابل سرچ مدیریت کسب و کار و بهره وری طغرایی word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل ورد مدیریت کسب و کار و بهره وری محمد تقی طغرایی و سید سعید میرواحدی دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد که با فرمت word با قابلیت سرچ و جستجو تهیه و تدوین گردیده است .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فصول مدیریت کسب وکار و بهره وری :

  1. مفاهیم، تعارف و کلیات
  2. فعالیت های مرتبط با یک کسب وکار سودآور
  3. اجزای مدل کسب وکار
  4. ارزش گذاری و تامین مالی یک مدل کسب وکار
  5. فرایند طراحی یک مدل کسب وکار
  6. راهبردهای بهره وری
  7. اندازه گیری بهره وری
  8. مدیریت بهره وری

فایل قابل سرچ مدیریت کسب و کار و بهره وری طغرایی word

در نگاه عامه فعالیت فردی که به گونه‌ای مستمر و منظم با تولید خرید و فروش کالا یا با ارائه خدماتی به منظور کسب درآمد انجام گیرد کسب وکار نامیده می‌شود.
در لغت نامه های آکسفورد و لانگمن این واژه به شغل حرفه یا تجارت منظم و نیز خرید و فروش محصولات یا خدمات و فعالیت‌های کسب پول از طریق تولید ترجمه شده است.

از نگاه علوم مدیریت اقتصاد و کارآفرینی و هر نوع کار تلاش و فعالیت اعم از غیر تجاری تجاری و یا بازرگانی که به منظور کسب منفعت و درآمد و در قالب یک شرکت و محل تجاری و یا بدون آن انجام می‌شود کسب وکار می‌گویند. به عبارت دیگر مفهوم کسب وکار در سه شکل کلی زیر نمود می یابد:

-کار و حرفه منظم و عادی یک فرد
-فعالیت تجاری و بازرگانی (خرید و فروش)
-شرکت یا محل تجاری

پروفسور اون کسب وکار را نوعی کاسبی می‌داند که طی آن کالاها یا خدمات برای فروش در بازار تولید و توزیع می‌شود. پترسن و پلومن بر این باورند که هر تبادلی که حین آن خرید و فروش صورت گیرد کسب و کار نیست بلکه هر تبادل تکراری و تجدید شونده خرید و فروش کسب و کار است.در واقع کسب و کار با خرید و فروش کالاها تولید آنها یا عرضه خدمات به منظور به دست آوردن سود سر و کار دارد.

مطالعه بیشتر