گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی
نوع فایل
word
حجم فایل
121kb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته تحصیلی: علوم تربیتی ویرایش جدید می باشد که با فرمت word در ۳۳ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

چکیده فصول:

فصل اول)

معرفی مدرسه و  محل کارورزی:

در این فصل به بیان اهمیت درس کارورزی در ایران و تاریخچه آن اشاره شده است همچنین موقعیت فیزیکی مدرسه در این فصل آمده است.

فصل دوم )

کنش پژوهی:

پژوهش دانشجو در مورد فرآیند یادگیری خودش است، دانشجو می خواهد عمل حرفه ای خودش را بهبود ببخشد. در کنش پژوهی موضوع مطالعه و عمل، خودش است.

کنش پژوهی فردی

مرحله اول

اینجانب ….دانشجوی رشته علوم تربیتی …. به شماره دانشجویی …. در تارخ ۶/۷/۱۳۷۳ در یک خانواده فرهنگی و مذهبی به دنیای مادی چشم گشوده و به همراه دو خواهر به ادامه زندگی پرداختم. شروع آموزش برای بنده در مقطع دبستان به سال تحصیلی ۸۱-۱۳۸۰ برمیگردد که در مدرسه طالقانی شهر هشترود حضور پیدا کرده و تا پایان پایه پنجم نیز در این حوزه آموزشی زیر نظر اساتید مجربی ادامه تحصیل دادم. ازسال ۸۶-۱۳۸۵ وارد مدرسه شهید شمشیری شده و پایه راهنمایی را نیز در این حوزه آموزشی به پایان رسانیدم. سال ورود به پایه دبیرستان مصادف شد با سال تحصیلی ۸۹-۱۳۸۸ که بنده در مدرسه امام خمینی (ره) حضور یافتم.

با پایان سال اول دبیرستان برای ادامه تحصیل رشته مورد علاقه خود یعنی علوم تجربی را انتخاب نموده و مشغول به تحصیل شدم. پس از پایان پایه چهارم دبیرستان در این مرکز در سال ۱۳۹۱ در کنکور سراسری شرکت نموده و حائز رتبه مجاز برای انتخاب واحد در دانشگاه های سرارسری و دانشگاه های نوپای فرهنگیان گشتم ولی موفق نشدم چون برای حضور در دانشگاه فرهنگیان تصمیمم جدی بود یک سال پشت کنکور ماندم تا در این دانشگاه قبول شوم نهایت تلاشم را کردم تا این که موفق شدم….

مطالعه بیشتر