دانلود جزوه آموزشی شناخت صنعت گردشگری از منابع آزمون جامع تورلیدری

دانلود جزوه آموزشی شناخت صنعت گردشگری از منابع آزمون جامع تورلیدری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزشی شناخت صنعت گردشگری از منابع آزمون جامع تورلیدری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه آموزشی شناخت صنعت گردشگری از منابع آزمون جامع تورلیدری می باشد که با فرمت pdf در ۳۶ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب و جزوه آموزشی شناخت صنعت گردشگری از منابع آزمون جامع تورلیدری

خلاصه فصل های ۱،۴،۷،۸،۱۱ از کتاب شناخت صنعت

تالیف شناخت صنعت گردشگری

ترجمه مرتضی بذرافشان و حمید ایوبی

شناخت صنعت گردشگری از جمله منابع آزمون جامع گردشگری در بخش «مدیریت فنی بند-ب» می باشد. آنچه که به عنوان منبع آموزشی برای این درس معرفی شده ، کتاب «شناخت صنعت گردشگری؛ اصول، رویه ها و رویکردها» تالیف چالز.آر.گلدنر و جی.آر.برنت ریچی است که توسط دکتر حمید ضرغام بروجنی، مرتضی بذرافشان و حمید ایوبی یزدی ترجمه و توسط انتشارات مهکامه در ۴۷۱ صفحه منتشر شده است. این کتاب در ۱۳ فصل مهمترین و کلیدی ترین مفاهیم صنعت گردشگری را به مخاطبان خود معرفی می کند و هر کدام را از منظرهای گوناگون مورد نقد و تحلیل قرار می دهد.

آنچه در اختیار شما قرار گرفته جزوه ی درس «شناخت صنعت گردشگری» است که در کنار منبع درسی آن می تواند به افزایش مهارت داوطلبان «مدیریت فنی بند ب» آزمون جامع گردشگری کمک شایانی نماید.

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: ۳۶

مطالعه بیشتر