دانلود جزوه حسابداری مالی پیشرفته ۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانلود جزوه حسابداری مالی پیشرفته ۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود جزوه حسابداری مالی پیشرفته ۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه حسابداری مالی پیشرفته ۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد که با فرمت پی دی اف در ۳۰ صفحه مناسب آمادگی قبل از آزمون تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

جزوه حسابداری مالی پیشرفته ۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی

فصل اول: شرکت تضامنی

فصل دوم: کناره گیری شریک در شرکت های تضامنی

فصل سوم: انحلال شرکت های تضامنی

فصل چهارم: مشارکت مخصوص

فصل ششم: حسابداری حق العمل کاری

هدف اصلی حسابداری مالی ثبت، ردیابی و گزارش تراکنش‌های مالی است که یک شخص حقوقی داشته است تا در صورت‌های مالی ظاهر ‌شوند. همه این امور باید با رعایت استانداردهای حسابداری یا GAAP انجام شوند که توسط انجمن حسابداران رسمی تنظیم می‌شوند تا یک روند یکنواخت گزارش دهی در همه کسب‌ و کارها رعایت شود. البته این استانداردهای حسابداری در کشورهای مختلف با هم فرق دارند اما سیستم اصلی، سیستم حسابداری دو طرفه است و اصول اولیه هم تقریبا یکسان هستند. تفاوت عمده حسابداری کشورها در قوانین مالیاتی و حقوقی است.

حسابداری مالی همیشه به عملکرد گذشته نگاه می‌کند و مانند حسابداری مدیریتی رو به آینده نیست. در عوض، حسابداری مالی یک تصویر دقیق از عملکرد کسب‌ و کار در یک دوره زمانی مشخص را فراهم می‌کند که در قالب صورت‌های مالی ظاهر می‌شود. صورت‌های مالی علاوه بر مدیران داخلی برای سهامداران خارج از شرکت مانند سرمایه‌گذاران و موسسات مالی تهیه می‌شوند که یعنی در دسترس عموم قرار می‌گیرند.

مطالعه بیشتر